× Zdrowe odżywianie

domowy wyrób serów, jogurtów

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #30787 przez serowar
domowy wyrób serów, jogurtów was created by serowar
Cześć, od kilku lat wspólnie z narzeczoną wyrabiamy domowe sery. Najczęściej sery szwajcarskie z dziurami oraz parmezan - lubimy ostre i wyraziste smaki. Wyrabiamy też szybki i prosty ser podpuszczkowy "Koryciński" - idealny na kanapki i dla naszej 1,5-rocznej córeczki :)
Takie wyroby są zdrowe i ekologiczne, można je robić z mleka nawet ze sklepu, chociaż najzdrowsze i najsmaczniejsze są z mleka od krowy - np. z mlekomatów, które stoją w wielu miastach albo od gospodyń na ryneczkach. Chciałbym Was zainteresować wyrobem serów, to super nietuzinkowa i fascynująca pasja. Do zrobienia prostego sera (niekoniecznie dojrzewającego) wystarczy kilka drobiazgów takich jak podpuszczka, termometr, foremka. Można je kupić w naszym sklepie Serowar.pl, który powstał z naszej pasji dwa lata temu.
Nie chcę, aby ten post został odebrany jako spam, czy czysto reklama. Oczywiście, sklep jest źródłem naszego utrzymania, ale przede wszystkim jesteśmy pasjonatami i chcemy zarażać tą pasją innych! :) Wiele osób bowiem nie wierzy, że sery czy jogurty można naprawdę w domu zrobić i to prosto!
Podsyłam link do mojego artykułu, w którym jest więcej informacji na ten temat:
http://sklep.serowar.pl/pl/n/26
Służę pomocą, chętnie odpowiem na każde pytanie! :)
Kuba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #30795 przez jagoda
Replied by jagoda on topic domowy wyrób serów, jogurtów
Gdzieś tu jest już wątek o wyrobie serów. Miałam szczere chęci zabrać się za domową produkcję sera, ale zeszło się, może w następne wakacje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena