× Zdrowe odżywianie

Zdrowe jedzenie - czy można przesadzić?

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46417 przez madejowa_lala
Replied by madejowa_lala on topic Zdrowe jedzenie - czy można przesadzić?
Ale ty chyba przesadziłaś wyeliminowując dosłownie wszystko a zamiast eliminując powinno się zmniejszać ilości i zastępować je czymś innym. Dobrze, ze na czas udałaś się do specjalisty bo można takim czymś na prawdę zrobić sobie krzywdę. A, ze tak zapytam soki robiłaś sama a mogę zapytać z czego i jak?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46443 przez weti
Łączyłam smaki. Warzywa z owocami, same owoce, same warzywa, dodawałam przyprawy np. imbir, cynamon, czasami miód.
Robiłam je korzystając z sokowirówki mojej mamy. Sprzęt nieco prehistoryczny, ale jak to mówią, lepsze to niż nic. :)
Chyba zrobię jej prezent na urodziny i kupię coś nowego.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #46446 przez madejowa_lala
Kiedyś sprzęty były solidne i nawet teraz jak jest już "prehistoria" to można z nich skorzystać. Co prawda jak gdzieś słyszałam, ze od sokowirówki lepsza jest wolnoobrotowa wyciskarka do owoców bo podobno sokowirówka wytwarza ciepło i ono zabija witaminy. Sok jabłkowy z cynamonem, aż mi ślinka cieknie :). A masz już jakiś sprzęt na oku dla mamy?

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46461 przez weti
Chodzę po sklepach, przeglądam internet, a że średnio się na tym znam to wszystkie wydają się być całkiem ok.
Czekam, może ktoś coś poleci i powie, czego używa i czy się opłaca.
Odbijam się od Phillipsów, Zelmerów itd.. . :)

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46486 przez madejowa_lala
No szczerze to mnie przekonuje Hurom, widziałam ostatnio filmik jak dziewczyna robiła w tej wyciskarce lody owocowe i muszę przyznać, ze mocno mnie zachwyciło. Fakt Hurom to już porządny sprzęt, ale myślę że mając tyle możliwości jest warty swojej ceny.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46492 przez weti
Z tego co zdążyłam sprawdzić, wyglądają na dość solidne sprzęty, wykonane pewnie z wysokiej jakości materiałów. Znasz kogoś kto ma lub jesteś pewna zakupu? :)

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46495 przez madejowa_lala
Mają na prawdę wiele dobrych opinii, wiele osób poleca te właśnie wyciskarki. Możesz też zobaczyć filmiki z nimi na YouTube. Ja z chęcią bym ją kupiła, ale jest dość droga i muszę dokładnie przemyśleć czy mogę sobie akurat teraz pozwolić na taki wydatek. Ale gdybym miała kupować to na pewno bym kupiła Hurom.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena