× Zdrowe odżywianie

garnek do gotowania mleka

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #21228 przez sylwia
Replied by sylwia on topic O:garnek do gotowania mleka
Dzięki Krokusiku, jeszcze dziś spróbuję twoich rad. też wydawało mi się, że ten gwizdek powinien być do zdejmowania ale próbowałam na siłę, nawet obcęgami i nic. Może rzeczywiście zapiekł się a obcęgami jeszcze pogarszałam sytuację, bo go zaciskałam. :huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #24821 przez kangaas
Replied by kangaas on topic garnek do gotowania mleka
Sylwia, ten twój garnek jest elektryczny czy do stawiania na gazie? Udało ci się z tym gwizdkiem? Sama zastanawiam się nad takim garnkiem na gaz, ale jeśli problem z wlewaniem wody to kicha.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #24826 przez sylwia
Replied by sylwia on topic garnek do gotowania mleka
Nie jest elektryczny, można stawiać na gazie czy kuchence elektrycznej. Z gwizdkiem nie uporałam się i chyba go już wywaliłam albo schowałam gdzieś głęboko, sama nie wiem gdzie. :laugh:

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #38088 przez babas
Replied by babas on topic garnek do gotowania mleka
Ja mam właśnie ten garnek do gotowania mleka - normalnie mi za każdym razem wykipiało, przypalałam. Przy tych tego problemu nie ma. Ceny są różne. Za garnek 2l Presto zapłaciłam w Taniejdladomu ponad 170 złotych, ale to już taki, który powinien posłużyć naprawdę długo. Po roku nie widzę po nim żadnych śladów użytkowania.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #38091 przez kangaas
Replied by kangaas on topic garnek do gotowania mleka
Sylwia, widzę, że jednak udało się zdjąć gwizdek.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #51931 przez Inatka93
Replied by Inatka93 on topic garnek do gotowania mleka
Nie jest łatwo mleko gotować i wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek się tego podejmowali ;D . Albo na przykład wywar wykipi i zalewa całą kuchenkę, albo na przykład garnek się przypali. Dlatego też dla gospodyń, pań i panów również, którzy nie ze wszystkim sobie radzą w kuchni, w tym także z tym problemem, powstał specjalny portal o nazwie https:://przemianydomowe.pl/ . Warto do niego czasem zajrzeć.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #51937 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic garnek do gotowania mleka
Ja gotuję mleko w zwykłym garnku tylko z grubym dnem i nie mam żadnych problemów. Tylko przed wlaniem mleka trzeba pilnować by dno garnka było mokre.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena