× Zdrowe odżywianie

woda zdrowa czy nie?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #3988 przez karolina
Replied by karolina on topic O:woda zdrowa czy nie?
Wydaje mi się, że nie powinno tak być. A postępujesz zgodnie z instrukcją dzbanka? Może trzymasz tę wodę za długo? W lodówce czy poza?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #3995 przez milena
Replied by milena on topic O:woda zdrowa czy nie?
Trzymałam dzbanek poza lodówką, bo nie lubię lodowatej wody. Teraz włożyłam go do lodówki i woda jest przejrzysta. Ale co może się w niej dziać jeśli przetrzymywana jest 1 dzień poza lodówką bez dostępu powietrza? Przecież jest przefiltrowana więc chyba nie powinna mieć żadnych bakterii. :S

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4019 przez Annamaria
Replied by Annamaria on topic O:woda zdrowa czy nie?
A co piszą w instrukcji do tego filtra? pewnie jest informacja gdzie trzymać wodę, jak długo itp

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4041 przez milena
Replied by milena on topic O:woda zdrowa czy nie?
Nie piszą jak długo trzymać ale zalecają trzymanie w lodówce. No i żeby filtr był cały czas w wodzie. I tego za bardzo nie rozumiem ... mam ciągle dolewać świeżej wody?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4083 przez babcia
Replied by babcia on topic O:woda zdrowa czy nie?
Dowiedziałam się ostatnio, że osoby powyżej sześćdziesiątki mają zaburzone odczucie pragnienia i powinny nie czekać na pragnienie tylko pić 8 szklanek wody dziennie! Wody a nie płynów w ogóle! Wyobrażacie to sobie? Ja jakoś nie widzę siebie pijącą tyle wody. Może trzeba będzie przyzwyczajać się, ale czy to możliwe? jeśli zapełnię żołądek taką ilością wody to nie będę czuła przecież głodu i w efekcie będę jadła za mało.:S

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4089 przez kinga
Replied by kinga on topic O:woda zdrowa czy nie?
To może wybrać złoty środek, tzn w normalnych warunkach pić 4 szklanki samej wody (+ inne napoje typu herbata, soki) a w okresie upałów wypijać drugie tyle?

Więcej
13 lata 4 miesiąc temu #4108 przez babcia
Replied by babcia on topic O:woda zdrowa czy nie?
Wczoraj było u mnie gorąco a miałam trochę pracy w ogródku, więc i pić się chciało. Zaczęłam rano od wypicia szklanki wody na czczo (można się przyzwyczaić) a potem zabierałam ze sobą małą butelkę wody do ogródka i popijałam w trakcie roboty. W efekcie wlałam w siebie w przeciągu całego dnia aż 6 szklanek wody! Ale to było trochę na siłe i przy szóstej czułam, że jestem przepełniona wodą. Ośmiu zdecydowanie nie dam rady, no i jak nie będzie upałów to nie wiem czy wypiję więcej niż 2 szklanki.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena