× Zdrowe odżywianie

Szklane garnki

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6501 przez Basia_mala32
Szklane garnki was created by Basia_mala32
Czy wiecie gdzie można dostać tego rodzaju garnki? Nie chodzi mi o brytfanny, tylko o takie garnki w całości ze szkła, do gotowania na ogniu. Kiedyś dawno temu coś o tym słyszałam, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6504 przez vanessa
Replied by vanessa on topic O:Szklane garnki
Jesteś pewna, że to były garnki do gotowania np. na gazie? Sama byłabym zainteresowana.:unsure:

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6508 przez Basia_mala32
Replied by Basia_mala32 on topic O:Szklane garnki
Tak. Na 100%. Słyszałam od znajomego, który je miał, ale to było dawno. Tylko nie wiem, gdzie je kupił i czy można je w ogóle dostać w Polsce...

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6518 przez olga
Replied by olga on topic O:Szklane garnki
Ale my już tak dogoniliśmy świat, że jeśli coś jest w innym kraju to i u nas powinno być do do stania, jesli nie w zwykłym sklepie to przez internet. A może te garnki nie sprawdziły się i dlatego ich nie ma?

• Ewa
  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu #6648 przez Ewa
Replied by Ewa on topic O:Szklane garnki
Droga Basiu, można kupić garnki, a nawet patelnie, co z resztą zrobiłam. Nie trzeba żadnych płytek ochronnych, normalnie gotuje sie na ogniu, jak w metalowych. Mam je od pół roku. Pierwsze wrażene rewelacja. Pomijam zalety zdrowotne. Fajne sa tez do podawania, ladne i dlugo na stole trzymaja cieplo. Moge przeslac namiar na sklep na prive`a, bo tu nie chce uprawiac reklamy. Pozdrawiam:)

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #6650 przez vanessa
Replied by vanessa on topic O:Szklane garnki
Ja też jestem zainteresowana tymi garnkami więc puść adres dla wszystkich. Skoro jest zainteresowanie to moderator napewno nie potraktujetego jako reklamę. Mam przynajmniej taką nadzieję.;)

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu #6655 przez Ewa_Wwa
Replied by Ewa_Wwa on topic O:Szklane garnki
Skoro jest zainteresowanie, to podaje adres . Mam nadzieje, że administrator nie będzie miał nic przeciwko:). Pozdrawiam

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena