× Zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #47402 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Zdrowe odżywianie
Kamilo, soki z wyciskarki mają dużo błonnika, czego nie można powiedzieć o sokach z sokowirówki. No i w sokowirówce trudno zrobić sok z warzyw liściowych np jarmużu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #47406 przez Gracek
Replied by Gracek on topic Zdrowe odżywianie
Myślę, że może, bot o zależy od użytych do produkcji urządzenia materiałów.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #47436 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic Zdrowe odżywianie
ja tam postawilam na produkty ekologiczne z bio certyfikatami i oczywiscie blonnik.. gdy na poczatku po zmianie diety mialam wzdecia to pilam dicopeg 10g, teraz jest juz dobrze, rownowaga wrocila i czuje sie swietnie :)

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu - 1 rok 11 miesiąc temu #47440 przez wesoła
Replied by wesoła on topic Zdrowe odżywianie
Teraz można dostać soki jednodniowe. O ich wartości dla naszego organizmu dowiedziałam się z artykułu nianio.com.pl/soki-jednodniowe-warto-je-pic/ Przede wszystkim są zdrowe bo nie zawierają cukru ani słodziku. Są niepasteryzowane i zawierają potrzebne nam minerały, witaminy. Proponuje przeczytać ten artykuł jest w nim wiele ciekawych informacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #47446 przez emiliana
Replied by emiliana on topic Zdrowe odżywianie
Dziewczyny gdzie kupię gotową mieszankę albo spód na pizzę bez glutenu? Chodzi mi o nazwe sklepu stacjonarnego?

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #47728 przez woooonga
Replied by woooonga on topic Zdrowe odżywianie
ja się przerzuciłam na żywność bio bo wcześniejsza dieta spowodowała u mnie straszne problemy jelitowe, zmiana diety i dicopeg szybko mi pomogły

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #47815 przez lidelka
Replied by lidelka on topic Zdrowe odżywianie
ja też się przerzuciłam na zdrowsze jedzenie, bo te fast foody wykończyły mój organizm. mam niecałe czterdzieści lat, a czasami mam wrażenie że zachowuję się jak staruszka - brakuje mi siły, jak mam wejść na 4. piętro to już mam zadyszkę, w ogóle najchętniej to bym siedziała albo wylegiwała się w łóżku :( czas to zmienić, teraz jem baaardzo dużo warzyw, ze słodyczy i kawy zrezygnowałam zupełnie, piję też biovital ze względu na tę różnorodność witamin tak dla poprawienia kondycji organizmu. już widzę u siebie poprawę i myślę, że jak będę silna przy swoim postanowieniu i nie wrócę do złych nawyków to wróci mi dawna energia. trzymajcie kciuki :)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena