× Zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #47891 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Zdrowe odżywianie
Z kawy nie musisz rezygnować. Ma mnóstwo polifenoli cennych dla zdrowia. Możesz pić, byle nie przesadzać z ilością i dodatkami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #49012 przez SuperPani
Replied by SuperPani on topic Zdrowe odżywianie
Co myślicie o witarianizmie? Do tej pory wiedziałam tylko o wegetarianizmie albo o weganizmie. Ostatnio jednak czytałam ten artykuł: kobiety.pl/zdrowie/jak-zostac-witarianinem i dowiedziałam się o jego istnieniu. Podobno wiele znanych osób jest witarianami. Podobno to bardzo zdrowy sposób odżywiania się. Witarianie unikają gotowania bo to wypłukuje sole mineralne i enzymy z pokarmów.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #49023 przez haniaas
Replied by haniaas on topic Zdrowe odżywianie
A ja czytałam, że witarianizm na dłuższą metę nie jest zdrowy. Co innego przejściowe okresy na tej diecie, np w czasie odchudzania. W ogól ekstrema nie są zdrowe.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #49037 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Zdrowe odżywianie
Też uważam, że wszystkie ekstremalne diety nie są zdrowe.

• konopieizdrowie.pl
  • konopieizdrowie.pl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • e-sklep z produktami z konopi
Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #49039 przez konopieizdrowie.pl
Replied by konopieizdrowie.pl on topic Zdrowe odżywianie
Polecam produkty z ziaren konopi, które zawierają kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6, w proporcjach odpowiadających naturalnym potrzebom organizmu ludzkiego. Są bogatym źródłem protein, witamin, minerałów, fitosteroli czy barwników roślinnych. Możemy kupić nasiona (siemię) konopne, jak i tłoczony z nich olej. Dostępne są także konopne słodycze, miody, kawy czy makarony.

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu #49083 przez jagna
Replied by jagna on topic Zdrowe odżywianie
Tylko same nawet najzdrowsze ziarna nie na wiele się przydadzą jeśli tryb życia mamy niezdrowy. Moja znajoma faszeruje się różnymi prozdrowotnymi suplementami ale poza tym hamburgery, frytki, karkóweczka itp plus fajki. I oczywiście ciągle na coś się leczy.;)

Jagna

Więcej
4 lata 9 miesiąc temu - 4 lata 9 miesiąc temu #49135 przez graża-m
Replied by graża-m on topic Zdrowe odżywianie
Sama prawda :) A probował ktoś z Was sobie przygotowywać posiłki synbiotyczne? Myślicie, że to co tu piszą to prawda cyz pierdoły? kobietamag.pl/posilki-synbiotyczne/ Bo o mleku słysze różne rzeczy, raz w tę stronę, raz w tę...

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena