× Zdrowe odżywianie

Ile wody wypijacie dziennie?

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45664 przez martakos
Replied by martakos on topic Ile wody wypijacie dziennie?

Lawenda napisał: Poza piciem herbat i kaw staram się wypić 1,5 l wody ale mineralizowanej. Zwykła woda źródlana jest identyczna do wody z kranu, więc nieopłaca się kupować. A taka wysokozmineralizowana dostarcza sporo do organizmu.

Dokładnie. Dlatego ja preferuję Muszyniankę. Porównywałam skład na etykietach różnych wód i Muszynianka ma zdecydowanie najwięcej magnezu, którego często mi brakuje. Ale 1,5 l dziennie samej wody nie wypijam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45750 przez KasiaMo
Replied by KasiaMo on topic Ile wody wypijacie dziennie?
Ja samej wody wypijam dziennie tylko 2-3 szklanki. Ale jak zaczęłam sumować wszystkie płyny tj. herbaty, kawę, mleko, zupę to wyszło mi grubo ponad 2l.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45788 przez matylda
Replied by matylda on topic Ile wody wypijacie dziennie?
W lecie to ja wypijam nawet butlę samej wody dziennie, niezależnie od innych płynów. Ale zimą najwyżej pół litra.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45798 przez Mia
Replied by Mia on topic Ile wody wypijacie dziennie?
Ja zawsze staram się minimum 2 litry dziennie, niezależnie od pogody - bardzo dobrze wpływa na metabolizm i świetnie komponuje się ze stosowaną przeze mnie aktualnie dietą warzywną :)

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45799 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Ile wody wypijacie dziennie?
U mnie też wychodzi łącznie około dwóch litrów dziennie, oczywiście licząc herbatę, a kawy raczej nie piję. Czasem nawet wychodzi więcej, zwłaszcza jak na zewnątrz jest tak gorąco. Tylko jakoś zwykła woda mineralna mi nie podchodzi, zawsze kupuję gazowaną.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45832 przez KasiaMo
Replied by KasiaMo on topic Ile wody wypijacie dziennie?

Kamila napisał: U mnie też wychodzi łącznie około dwóch litrów dziennie, oczywiście licząc herbatę, a kawy raczej nie piję. Czasem nawet wychodzi więcej, zwłaszcza jak na zewnątrz jest tak gorąco. Tylko jakoś zwykła woda mineralna mi nie podchodzi, zawsze kupuję gazowaną.

Ja na odwrót, nie lubię gazowanej i w ogól nic musującego. Zresztą czytałam, że gazowana nie jest najzdrowsza i powinno się pić raczej niegazowaną. Ale oczywiście lepiej gazowaną niż żadnej.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #45866 przez dyntka
Replied by dyntka on topic Ile wody wypijacie dziennie?
Piję ok 2.5 - 3 litrów wody niegazowanej dziennie. Mineralna lub źródlana, czasem smakowa dla urozmaicenia.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena