× Zdrowe odżywianie

Tran

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31183 przez halina
Replied by halina on topic Tran
Ten od Mollersa jest rozcieńczany i dlatego lepiej się go pije ale trzeba pić 2 razy tyle co tranu od Gala. Czyli cenowo Gala jest atrakcyjniejszy, ale ten zapach ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31234 przez kowan
Replied by kowan on topic Tran
co wy macie do tego zapachu. Ryba jak ryba chyba że nie lubicie samej ryby. Poza tym Gal ma trany smakowe i nie czuć tego aż tak jak inni piszą.

• Anonim
  • Gość
  • Gość
7 lata 11 miesiąc temu #31238 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Tran
Kowan, ja bardzo lubię ryby i mam je 1-2 razy w tygodniu. Ale nie cierpię zapachu tranu. :whistle: Ryby obtaczam w mące albo panierce i smażę na rozgrzanym tłuszczu więc nawet w tłustych rybach nie wyczuwa się tranu.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31239 przez halina
Oj wyszło mi jako anonim ale to niezamierzone. A smakowego Gala nie próbowałam ale gdzieś tu, może w innym wątku, ktoś wyjaśniał, że też czuć go tranem.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31240 przez chuda
Replied by chuda on topic Tran
Halina, Mollersa bezsmakowy też jedzie tranem że nie da się pić. ;)

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31243 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Tran

Anonim napisał: Kowan, ja bardzo lubię ryby i mam je 1-2 razy w tygodniu. Ale nie cierpię zapachu tranu. :whistle: Ryby obtaczam w mące albo panierce i smażę na rozgrzanym tłuszczu więc nawet w tłustych rybach nie wyczuwa się tranu.

Halina tez bym chcial tak dwa razy w tygodniu, ale moja nie moze :laugh:
Bo jak tylko rybe usmarze, to tylko wejdzie do domu i krzyczy, fuj jak smierdzi...i szybko otwiera wszystkie okna, dodajac "czesc dziewczynki", jak w tym dowcipie z wasami :woohoo:
Na marginesie to kolega Kowal pewnie nie byl jeszcze kobieta, albo juz zapomnial jak byl (w poprzednim wcieleniu) :)i nie rozumie ,ze babeczki z regula nie moga zdzierzyc zapachu ryby...

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #31244 przez halina
Zapach smażonej rybki jest OK. Tylko musi być szybko smażona, bo inaczej tłuszcz się wytapia i wtedy cuchnie tranem.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena