× Zdrowe odżywianie

Olej z czarnuszki

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #30098 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Olej z czarnuszki
Raviola ja też skorzystam z tego twojego linku i tam zamówię ten olej bo dzisiaj poszłam do mojej Apteki i przeżyłam szok... ten olej 250 ml kosztuje 105 zł.
Więc podziękowałam i powiedziałam, że w intrnetowej Aptece kupię o połowę taniej.
Nie wiem skąd oni biorą takie ceny ;)

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #30101 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic Olej z czarnuszki
Fajnie raviola, tylko przy occie piszą już, że nie ma go już w magazynie. :( Pewnie wzięłaś ostatni.
Co do ceny oleju z czarnuszki to widziałam już po 80 w internetowych aptekach więc w stacjonarnej może być i po stówie. Ale to już przesada. Chyba, że chodzi o jakość, ale wtedy powinno to być jakoś zaznaczone.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #30102 przez jasmin

raviola napisał: Olu, masz na myśli ocet Mateusza? Właśnie zamówiłam i olej z czarnuszki i ten ocet. Od poniedziałku moge spodziewac się dostawy i dam ci znać jak ten ocet wygląda, smakuje i jaki ma zapach.

Czy zakładałaś u nich konto czy kupowalaś jako gość?

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #30103 przez raviola
Replied by raviola on topic Olej z czarnuszki
@ Jasmin - zakładałam konto, bo może w przyszłości coś jeszcze u nich zamówię jak wszystko będzie ok z zamówieniem. Dostałam już potwierszenie, że płatność dotarła i czekam na infirmacje o wysyłce. Zwykle przy pierwszym zamówieniu wybieram płatność za pobraniem, bo licho nie śpi, ale u nich nie było takiej możliwości. Poczekaj więc może na moją info, że wysyłają.
@ Ola - wygląda, że to ja wzięłam ostatni ocet z półki, bo jak zamawiałam to była informacja, że kończy się a teraz rzeczywiście go już nie ma. Podzieliłabym się z tobą, gdybyś była bliżej. :cheer:

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #30106 przez jasmin
Ok Raviola, poczekam jak do ciebie dojdzie i wtedy zamówię :)

> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #30112 przez rybka
Replied by rybka on topic Olej z czarnuszki

jasmin napisał: Raviola ja też skorzystam z tego twojego linku i tam zamówię ten olej bo dzisiaj poszłam do mojej Apteki i przeżyłam szok... ten olej 250 ml kosztuje 105 zł.
Więc podziękowałam i powiedziałam, że w intrnetowej Aptece kupię o połowę taniej.
Nie wiem skąd oni biorą takie ceny ;)

Różnica może brać się z tego, że jeden ocet sprowadzany jest z zagranicy już rozlany do butelek a inny w baniakach i rozlewany w Polsce, albo nawet sprowadzane same nasiona i tłoczone w Polsce. Ważne, żeby była informacja, że tłoczony na zimno i bez dodatków.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #30119 przez raviola
Replied by raviola on topic Olej z czarnuszki
Jasmin, właśnie odebrałam maila z informacją, że zamówienie wysłane. Jeszcze nie dostałam maila z linkiem do śledzenia przesyłki ale ma przyjść Poczteksem więc pewnie dopiero w poniedziałek będę miała sms z poczty awizujący kuriera.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena