× Zdrowe odżywianie

Olej z czarnuszki

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #40968 przez halina
Replied by halina on topic Olej z czarnuszki
Ja niedawno kupiłam olej arganowy z myślą o nawilżaniu skóry i włosów, a okazał się spożywczym, zalecanym co najwyżej do oczyszszania sķóry. Po prostu nie zwróciłam uwagi, myślałam że jak arganowy to arganowy. Nawet jeszcze go nie otworzyłam, bo nie wiem jak go konsumować i co mi da taka konsumpcja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #41558 przez halinka11
Replied by halinka11 on topic Olej z czarnuszki
Olej z czarnuszki bardzo pomaga na wrzody i inne dolegliwości żołądkowe! Nawet grypa żołądkowa mu niestraszna. Gdzieś czytałam, że zwalcza też Helicobactery. Ale nie powinny go stosować kobiety w ciąży, żeby nie wywołać niechcianych skurczów macicy.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #41564 przez Maja
Replied by Maja on topic Olej z czarnuszki
To fakt, na alergie działa świetnie. Sama używam i jestem zadowolona. Teraz biorę o wiele mniej leków antyalergicznych - można powiedzieć, że sporadycznie

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42139 przez Maja
Replied by Maja on topic Olej z czarnuszki
Oczywiście, że tak olej z czarnuszki jest świetny na wszystkie problemy z zapaleniami skórnymi, ja miałam nieprzyjemną dolegliwość. Pewnego momentu swojego życia musiałam się leczyć z boleriozy, o któej długo nie widziałam, że mam. Po kuracji antybiotykowej powtarzanej dwa razy i innych zabiegach, pojawiły się kolejne komplikacje. Porobiły mi się na ciele ciemne przebarwienia skórne, równiez w okolicy bikini, chodziłam po dermatologach korzystałam z wielu kosmetyków, aż do momentu polecenia mi oleju z czarnuszki przez znajomego. Zakupiłam go potem w herbalfanie, i zaczęłam stosować, nie powiem 3/4 butelki poszłyu, ale oprócz zaniknięcia wyżej opisanego efektu, bo tej olej ma świetne działanie antyseptyczne dodatkowo poprawiła mi się ogólna kondycja włosów, skury i paznkoci. A teraz wniosek, olej ten pomógł mi także w procesie detoksykacji organizmu, szczerze polecam !

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #42176 przez halina
Replied by halina on topic Olej z czarnuszki
I jak stosowałaś ten olej na skórę, włosy i paznokcie? Smarowałaś się nim? To był olej kosmetyczny czy spożywczy?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu - 6 lata 2 miesiąc temu #42969 przez Cytrynka
Replied by Cytrynka on topic Olej z czarnuszki
Pierwsze słyszę o tym oleju. Za to wiele słyszałam o rewelacyjnych właściwościach oleju kokosowego i taki aktualnie stosuję: xxx Jeszcze się przymierzam do zakupu takiego w sprayu, bo podobno pomaga to w ciężkiej walce, jaką jest odchudzanie. Parę kilogramków przydałoby się zgubić. :D

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #42981 przez telinka
Replied by telinka on topic Olej z czarnuszki

halinka11 napisał: Olej z czarnuszki bardzo pomaga na wrzody i inne dolegliwości żołądkowe! Nawet grypa żołądkowa mu niestraszna. Gdzieś czytałam, że zwalcza też Helicobactery. Ale nie powinny go stosować kobiety w ciąży, żeby nie wywołać niechcianych skurczów macicy.

Z tymi wrzodami to chyba przesada. Mnie właśnie tak rozbolał żołądek po tym oleju, że przestałam go stosować.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena