× Zdrowe odżywianie

Olej z czarnuszki

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29968 przez jasmin
Olej z czarnuszki was created by jasmin
Przypadkiem usłyszałam o dobroczynnym działaniu oleju z czarnuszki.
Czy któraś z was słyszała o nim, czy ma naprawdę tak dobre działanie na różne schorzenia?

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29971 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic Olej z czarnuszki
Ja słyszałam o jego właściwościach przeciwalergicznych. Ale na ile skuteczny to nie wiem, bo sama nie testowałam.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29976 przez bogna
Replied by bogna on topic Olej z czarnuszki
Wiesz jasmin, tak na dobrą sprawę to wszystkie produkty spożywcze mają jakieś właściwości zdrowotne czy lecznicze. I prawie o każdym można powiedzieć, że jest cudowny i ma super właściwości. Najlepsza jest więc zróżnicowana dieta, uwzględniająca od czasu do czasu również olej z czarnuszki, ale nie jako cudowne antidotum na wszelkie choroby. Tak myślę.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29980 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Olej z czarnuszki
Zgadza się ale o tym oleju wyczytałam w internecie, że pomaga m.in na choroby z autoagresji i inne schorzenia a używa się go tak jak innego oleju np do sałatki.
Dlatego zanim go kupię to chciałam wiedzieć czy któraś z was go używa.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29983 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic Olej z czarnuszki
W ogóle na choroby z autoagresji a nie tylko alergię? No to muszę poszukać więcej informacji na ten temat. Ale pewnie trzebaby litry tego oleju spożywać?

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29985 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Olej z czarnuszki

Aleksandra napisał: W ogóle na choroby z autoagresji a nie tylko alergię? No to muszę poszukać więcej informacji na ten temat. Ale pewnie trzebaby litry tego oleju spożywać?

Właśnie, że nie trzeba dużo spożywać, wystarczy 1-2 łyżeczki na dzień.

> Benjamin Franklin

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #29986 przez raviola
Replied by raviola on topic Olej z czarnuszki
Hmmm, może ja też powinnam zainteresować się tym olejem bo nie tylko że mam skłonność do alergii to jeszcze zaczynam mieć epizody RZS.
Dobrze jakby ktoś potwierdził, że spożywa ten olej i że rzeczywiście pomaga. Tylko czy to da się tak szybko zauważyć? :unsure:

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena