× Zdrowe odżywianie

Czekolada z imbirem

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25819 przez emilka
Czekolada z imbirem was created by emilka
Zetknęłyście się z gorzką czekoladą z imbirem? Dostałam taką w prezencie przywiezioną z GB. Bardzo mi smakowała i chciałabym sobie dokupić ale nigdzie nie widzę. To była czekolada z kawałkami imbiru. Wiecie gdzie można kupić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25823 przez halina
Replied by halina on topic Czekolada z imbirem
Widziałam gdzieś w necie czekoladę z Płd Ameryki z olejkiem mandarynkowym i imbirowym, ale pewnie nie o to ci chodzi. W ostateczności możesz rozpuścić zwykłą gorzką, dodać do niej pokrojony drobno imbir, wymieszać i wlać do płaskiego naczynia do zastygnięcia.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25828 przez kasiula
Replied by kasiula on topic Czekolada z imbirem
Halina, to chyba nie takie proste, bo ten imbir musiałby być jednak jakoś zakonserwowany. Tak mi się przynajmniej wydaje. :unsure: Zwykle w takich przypadkach wykorzystje się skrystalizowany imbir.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25841 przez chlebus
Replied by chlebus on topic Czekolada z imbirem
Nie widziałam w polskich sklepach czekolady z imbirem, ale pewnie gdzieś jest, bo przecież u nas teraz wszystko jest. Jak nie znajdziesz to zawsze możesz zamówić w jakimś sklepie zagranicznym, wklep w wyszukiwarce "chocolate + ginger" a otrzymasz mnóstwo linków do sklepów z taką czekoladą.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #25852 przez Inka
Replied by Inka on topic Czekolada z imbirem

kasiula napisał: Halina, to chyba nie takie proste, bo ten imbir musiałby być jednak jakoś zakonserwowany. Tak mi się przynajmniej wydaje. :unsure: Zwykle w takich przypadkach wykorzystje się skrystalizowany imbir.

Do dostania jest imbir kandyzowany i jego można uzyć do przygotowania takiej czekolady.

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #34427 przez omega
Replied by omega on topic Czekolada z imbirem
Ja niedawno odkryłam czekoladę kokosową mniam! Zresztą teraz wszystkiego jest do wyboru do koloru tylko trzeba poszukać ;) Duży wybór czekolad pitnych mają na rsklepkawa.pl szukałaś tam? Ja swoją właśnie tam wynalazłam i to przez przypadek xd

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #35258 przez babinka
Replied by babinka on topic Czekolada z imbirem
Ja lubię gorzką z pomarańczą.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena