× Zdrowe odżywianie

Zdrowe słodycze

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #25404 przez omega
Zdrowe słodycze was created by omega
Cześć, mam do was pytanie, czy wierzycie w zdrowe słodycze? Ostatnio Pani w szkole mojego dziecka opowiadała o tym na biologii (mieli lekcje o odżywianiu) i z tego co mi mówiono to podawała te - argo.net.pl/pl-PL/cukierki_w_czekoladzie.html. Czy ktoś o nich słyszał? Bo moje dziecko teraz wypytuje kiedy mu kupie, a jesli faktycznie są zdrowe to z przyjemnościa zaczne :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #25406 przez norcia
Replied by norcia on topic Zdrowe słodycze
Omega, nie pleć tu takich głupstw! Nawet marketing szeptany trzeba prowadzić z głową. A na marginesie, marketing szeptany jest sprzeczny z regulaminem forum.

Więcej
8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #26213 przez carolline19
Replied by carolline19 on topic Zdrowe słodycze
Nie wiem w sumie, na jednym forum wyczytałam, że sorbety domowej roboty mogą być dietetyczne. Wiem, że dieta powinna być urozmaicona, więc może warto również od czasu do czasu zjeść coś słodkiego.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #26366 przez telinka
Replied by telinka on topic Zdrowe słodycze
Sorbety jak najbardziej, to prawie jak owoce. Ale czasami chodzi za człowiekiem coś naprawdę słodkiego i niezdrowego. ;)

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #42594 przez Cytrynka
Replied by Cytrynka on topic Zdrowe słodycze
Pani w szkole reklamowała konkretny produkt? :D
Nie wiem sama czy istnieje coś takiego jak zdrowe słodycze, no chyba, że sama przygotuję. Co właściwie często robię, bo te sklepowe wafelki, batoniki i inne nafaszerowane nie wiadomo czym, to chyba niezbyt wpływają na nasze zdrowie. Ogólnie uwielbiam wszelkiego rodzaju batoniki musli - trę jabłka, banany, dodaje dużo musli, naturalne masło migdałowe, czasem dosypuje suszone jagody goji i tym podobne i wychodzą przepyszne. Tylko trzeba uważać, bo masła orzechowe też bywają różne i najlepiej zainwestować w takie bez dodatków oleju palmowego, cukru i soli. Ja w sumie do takich zdrowych przekąsek używam tego. Bo mam pewność, że nie podaje dzieciakom świństwa. :) A słodycz pochodzi wtedy jedynie z owoców i powiem wam, że to wystarcza, są super. :)

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #42596 przez telinka
Replied by telinka on topic Zdrowe słodycze
Ja lubie amerykańskie masło orzechowe z Lidla i w nim też nie ma świństw.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #42611 przez matylda
Replied by matylda on topic Zdrowe słodycze
Ale ono jest sporadycznie, jak jest tydzień amerykański.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena