× Zdrowe odżywianie

"Zdrowe" jedzenie

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #27673 przez Mamarta
Replied by Mamarta on topic "Zdrowe" jedzenie
Dla mnie zdrowe jedzenie to to z ogródka mojej babci:) Bez nawozów i chemii, tego mogę być pewna!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #27678 przez jamaja
Replied by jamaja on topic "Zdrowe" jedzenie
Zazdroszczę ci takiej babci, a raczej takiego ogródka. B)

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #27692 przez Mamarta
Replied by Mamarta on topic "Zdrowe" jedzenie
Bardzo się cieszę z jednego i drugiego:) Jeśli chodzi o mięsko to jak mam czas i okazję, jadę do znajomej na wieś, która hoduje króliki i zamawiam dla dziecka. To mięsko jest naprawdę super. Jeśli ktoś ma taką możliwość to polecam!

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #29933 przez wiola123
Replied by wiola123 on topic "Zdrowe" jedzenie
Prawdziwie zdrową żywność kupicie w http://naturo.pl . Sama nie mam czasu kombinować, bo niestety długo pracuję, dlatego szukałam jakiegoś dobrego sklepu. Tutaj oferta mi najbardziej jak do tej pory odpowiada, dlatego Wam też ją podsyłam :)

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #29934 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic "Zdrowe" jedzenie
A na czym ta "zdrowość" tej żywności polega? To normalne produkty. I z oczywistych względów nie ma świeżych produktów więc i tak trzeba wybrac się do stacjonarmego sklepu, gdzie za jednym zamachem można wszystko kupić. Mnie się marzy taki sklep, który dostarczałby szybko wszystkie produkty, w tym świeży nabiał, mięso i przede wszystkim świeże warzywa i owoce, bo tego u mnie najwięcej idzie.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #29944 przez Alicja
Replied by Alicja on topic "Zdrowe" jedzenie

Aleksandra napisał: A na czym ta "zdrowość" tej żywności polega? To normalne produkty. I z oczywistych względów nie ma świeżych produktów więc i tak trzeba wybrac się do stacjonarmego sklepu, gdzie za jednym zamachem można wszystko kupić. Mnie się marzy taki sklep, który dostarczałby szybko wszystkie produkty, w tym świeży nabiał, mięso i przede wszystkim świeże warzywa i owoce, bo tego u mnie najwięcej idzie.

Coraz więcej już jest takich sklepów z dowozem, ale masz racje, najlepiej samemu wszystko obejrzeć i zapakować. ;)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena