× Zdrowe odżywianie

herbata z cytryną

Więcej
9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #26193 przez blondynka
Replied by blondynka on topic herbata z cytryną
Też jestem za cytrynką, zwłaszcza że w sklepie wymienionym przez magdę ten kwas askorbinowy sprzedawany jest obok siarki, boraksu itp produktów, a nie ma tam absolutnie nic nie tylko aptecznego ale nawet spożywczego. Nie odważyłabym się takiego kwasu używać do celów kulinarnych, może tylko do jakiegoś czyszczenia? :unsure:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #26207 przez mroowa
Replied by mroowa on topic herbata z cytryną

halina napisał: Nie w tabletkach tylko w proszku, co za różnica? Ja już wolę cytrynę.

Ja też. :woohoo: A w tym sklepie kwas askorbinowy sprzedawany jest chyba jako odczynnik chemiczny i nie ma nic wspólnego z naturalnym kwasem, takim jak np. w cytrynie. I trzeba pamietać, ze wszystkie witaminy lepiej się przyswajają z produktów naturalnych, bo występują tam w towarzystwie innych składników, enzymów itp.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #26214 przez carolline19
Replied by carolline19 on topic herbata z cytryną
Kiedyś, na jakimś forum wyczytałam, że herbata z cytryną wcale nie jest taka zdrowa. Nie wiem, na ile jest w tym prawdy, ale osobiście od tego czasu piję samą herbatę, a najlepiej zieloną, ponieważ moja dieta tego wymaga.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #26848 przez volare
Replied by volare on topic herbata z cytryną
Ja też jakiś czas temu słyszałam, ze herbata z cytryną nie jest zdrowa dlatego jeśli ją piję to bez cytryny a najczęściej to piję zieloną bo mi smakuje i dobrze działa na mój organizm.
Na wieczór robię sobie taki napój : do szklanki przegotowanej wody dodaję łyżkę naturalnego miodu a rano wciskam poł cytryny, można całą jak kto woli i wypijam ten napój na czczo.
Podobno oczyszcza organizm z toksyn a oprócz tego odkąd to piję to wcale się nie przeziębiam a to jest dla mnie najważniejsze.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #26855 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic herbata z cytryną
To tak jak ja. Tyle tylko, że ja dodaję cytrynę do wody z miodem jeszcze wieczorem. Stawiam szklanke przy łóżku i wypijam część nawet w nocy jak się zbudzę a resztę rano jeszcze przed wstaniem.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #26869 przez tysia
Replied by tysia on topic herbata z cytryną
Dawno nie piłam herbatę z cytryną i z cukrem ;) Przeważnie piję wodę niegazowaną.

Więcej
8 lata 11 miesiąc temu #26884 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic herbata z cytryną
:)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena