× Zdrowe odżywianie

Zdrowie

• Alek
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21928 przez Alek
Zdrowie was created by Alek
Zawsze zastanawiałem się, jak to się dzieje, że dociera do nas zamiast tej zdrowej, chemicznie przetworzona żywność. Myślę, że to kwestia polityki Państwa. Na szczęście biznes w postaci zdrowego żarła rozwija się. I to mnie cieszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Jola34
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21929 przez Jola34
Replied by Jola34 on topic O:Zdrowie
Alek napisał:

Zawsze zastanawiałem się, jak to się dzieje, że dociera do nas zamiast tej zdrowej, chemicznie przetworzona żywność. Myślę, że to kwestia polityki Państwa. Na szczęście biznes w postaci zdrowego żarła rozwija się. I to mnie cieszy.

Kwestii politycznych bym w tym przypadku nie poruszała. W kwestii zdrowego jedzenia dodać mogę, że działanie takich przedsiębiorstw w postaci sklepików lokalnych jest dobre. I ten biznes właśnie idzie! Jednak wszystkiego w nich nie znajdziemy (tych sklepikach). Dlatego po wirtualnych dużych hurtowniach możemy doszukać się takich rarytasów jak słodycze eko, czy zamienniki do ciast, ipt!

• Alek
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21930 przez Alek
Replied by Alek on topic O:Zdrowie
Wim i sam korzystam ze sklepików lokalnych. Jednak świadomość zdrowego jedzenia mysi się poprzeżerać. Jest na razie na poziomie ZERO.

• Jola34
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21931 przez Jola34
Nieee bez zbędnego dramatyzowania. Korzystasz ze sklepów internetowych? Bardzo dużo tego w wirtualnym świecie. Ja korzystam. Moje koleżanki korzystają. Mogę ci nawet coś polecić. Jeśli oczywiście chcesz.

• Alek
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21932 przez Alek
Jola34 napisał:

Nieee bez zbędnego dramatyzowania. Korzystasz ze sklepów internetowych? Bardzo dużo tego w wirtualnym świecie. Ja korzystam. Moje koleżanki korzystają. Mogę ci nawet coś polecić. Jeśli oczywiście chcesz.

Polecić to mogę Ja, sklepy lokalne. No dobrze ale skoro tyle wiesz, znasz i korzystasz to poleć coś. Lub się wypowiedz. Coś na temat wspomnianych przez ciebie słodyczy http://eko-mlociny.pl/Cukier-i-srodki-slodzace/ Może "Słodzik HUXOL w płynie". Faktycznie tego w sklepie nie ma.

• Jola34
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21933 przez Jola34
Wyczuwam agresję. Nie znam tego sklepu eko-mlociny.pl, ale poznam! A słodziki i cukierki są równie dobre co te niezdrowe:) I ten artykuł akurat znam:P W takich normalnych sklepach nie kupisz rarytasów. Nie ma szansy. Sklepikarze nastawieni są na warzywa. Nawet dodatków smakowych w postaci "Suszków" nie znajdziesz.

• Alek
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21934 przez Alek
Jola34 napisał:

Wyczuwam agresję. Nie znam tego sklepu eko-mlociny.pl, ale poznam! A słodziki i cukierki są równie dobre co te niezdrowe:) I ten artykuł akurat znam:P W takich normalnych sklepach nie kupisz rarytasów. Nie ma szansy. Sklepikarze nastawieni są na warzywa. Nawet dodatków smakowych w postaci "Suszków" nie znajdziesz.

Nie nie, źle mnie zrozumiałaś. Po prostu podpytuje o alternatywne źródło. Inne niż te które znam. i mślalem, że skoro takie doświadczenie masz to znasz eko-mlociny.pl/Bakalie/ sklep i produkty. Tutaj dużo czasu spędzam na patrzeniu. Nie kupowaniu. Bo zwyczajnie nie sprawdzałem źródła.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena