× Zdrowe odżywianie

Soki owocowo-warzywne

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32134 przez celine
Replied by celine on topic Soki owocowo-warzywne
Jeśli chodzi o buraki to ponoć najlepiej spożywać je w postaci soku.Tyle tylko, że ja po soku buraczanym mam takie mdłości że normalnie jadę do rygi. Wy możecie go pić bez takich konsekwencji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #32156 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic Soki owocowo-warzywne
Do soku buraczanego trzeba przyzwyczaiać sie stopniowo. Ja też mam po czystym soku z buraków mdłości, ale w postaci domieszki do soku jabłkowego czy jabłkowo-marchwiowego mogę pić i jest super!

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32313 przez jakaja
Replied by jakaja on topic Soki owocowo-warzywne
Witam wszystkich,
Mnie również mdli sok z buraków więc nie pijam. Ale ubóstwiam za to sok marchwiowy i pomidorowy i mogłabym je pić litrami.Ale czytałam, że w okresie zimowym powinno odstawić się soki na rzecz herbat. Co o tym sądzicie?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #32577 przez stenia001
Replied by stenia001 on topic Soki owocowo-warzywne
Ostatnio wyciągnęłam sokowirówkę z szafki i postanowiłam narobić soku z jabłek, hah :P w ostatnich latach moje podejście do odżywainai znacznie się zmieniło :P w sumie oprócz soku z owoców lubię jeszcze głównie sok z marchewki, ona taka słodziutka i pyszna :)) moje ulubione warzywo... takie domowe soki to super sprawa :))

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #32718 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic Soki owocowo-warzywne

kangaas napisał: A z tą pionową nie ma tyle mycia?

Nie ma tyle mycia, mój Hurom (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-pionowe/) posiada funkcje przepłukiwania w czasie pracy, co ułatwia późniejsze czyszczenie. Rozkładanie i mycie jest proste, nie zajmuje mi dużej ilości czasu, po umyciu i przepłukaniu wieszam elementy wyciskarki na specjalnym wieszaku, dzięki czemu nie muszę ich rozkładać, aby wyschły, spokojnie schną sobie na wieszaku. Następnie wszystkie elementy składam i gotowe czeka na następną akcję sokową w kuchni.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #32766 przez mila87
Replied by mila87 on topic Soki owocowo-warzywne
Ja najbardziej lubię soki pomarańczowe, ale sporo potrzeba owoców, aby wycisnąć sok, zastanawiam się nad zakupem sokowirówki, ale sama nie wiem.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #32789 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic Soki owocowo-warzywne
Mila, do cytrusow najprostsza jest reczna wyciskarka.szybko sie wyciska i malo mycia.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena