× Zdrowe odżywianie

Soki owocowo-warzywne

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #25032 przez Krifka
Replied by Krifka on topic Soki owocowo-warzywne
Sporadycznie piję pomarańczowy i znacznie częściej marchwiowy. A jak jest problem z przekonaniem jakiegoś niejadka do warzyw i owoców, to można spróbować wykorzystać aplikację befit - można w niej zajmować się warzywami i owocami. I oswoić z nimi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #25169 przez Melusia
Replied by Melusia on topic Soki owocowo-warzywne

Krifka napisał: Sporadycznie piję pomarańczowy i znacznie częściej marchwiowy. A jak jest problem z przekonaniem jakiegoś niejadka do warzyw i owoców, to można spróbować wykorzystać aplikację befit - można w niej zajmować się warzywami i owocami. I oswoić z nimi.

Wbrew pozorom, sporo prawdy w tym. Mam siostrzenicę, która bawi się tym befitem i pomijając to, że daje jej sporo radości, to i mniej dzięki niemu kręci noskiem przy jedzeniu.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #25174 przez renia77
Replied by renia77 on topic Soki owocowo-warzywne
A co to za aplikacja ten befit? Dla młodszych dzieci zachęcających do jedzenia warzyw?

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #28800 przez aniola
Replied by aniola on topic Soki owocowo-warzywne
Ja najbardziej lubię pomarańczę zmieszana z ananasem-polecam:)

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #31507 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic Soki owocowo-warzywne
Robienie soków w domu to dla mnie przyjemność.
Kiedyś miałam starą sokowirówkę chyba produkcji naszych wschodnich sąsiadów i robienie soków to był koszmar, bo strasznie się przy tym nachlapało, było dużo problemów z myciem elementów sokowirówki, a i sok nie smakował tak pysznie jak teraz. Obecnie mam wyciskarkę pionową taką ja te sokowo.pl/wyciskarki-pionowe Jestem z niej bardzo zadowolona i wciąż wypróbowuje nowe kombinacje soków zarówno owocowych jak i warzywnych.Ostatnio moim ulubionym sokiem jest ten wyciskany z jabłuszek, które mam w sporej ilości i właśnie w postaci soku smakują mi najbardziej.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #31756 przez jankam
Replied by jankam on topic Soki owocowo-warzywne
Zaczynam zbierać na taką wyciskarkę pionową! Aż nabrałam ochoty na soki. Też pamiętam te stare sokowirówki, nikomu się nie chciało tego wyciągać, bo za dużo mycia potem

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #31758 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Soki owocowo-warzywne
A z tą pionową nie ma tyle mycia?

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena