× Zdrowe odżywianie

drinki

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19687 przez halina
Replied by halina on topic O:drinki
Drink "szarlotka"? A co to takiego? Coś z sokiem jabłkowym? Szarlotkę jako ciasto uwielbiam, zwłaszcza z bitą śmietaną, ale o drinku pod tą nazwą nie słyszałam. :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19697 przez jagna
Replied by jagna on topic O:drinki
a najlepiej szarlotka +drink :)

Jagna

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19727 przez dominika
Replied by dominika on topic O:drinki
Ja dosyć często dodaję sobie energii drinkiem i jakoś nie uzależniłam się. Ale to podobno zależy od genów, jak ktoś ma określony gen to po kilku drinkach może się uzależnić, a ktoś inny, bez tego gena, może pić codziennie po 2-3 drinki i nic. Jeśli więc w rodzinie są osoby uzależnione od czegokolwiek to radzę ostrożnie podchodzić do drinków.

Więcej
10 lata 4 tygodni temu #19760 przez paulina
Replied by paulina on topic O:drinki
Pewnie tak jest. Ja nie piję wprawdzie regularnie, ale nie stronię od czegoś mocniejszego i to nie tylko z okazji imprezy. A czerwone wino podobno zdrowe, więc nie ma co mieć obiekcji przed piciem lampki do kolacji. I zdrowo i lepiej się potem śpi.

Więcej
10 lata 4 tygodni temu #19771 przez Julia
Replied by Julia on topic O:drinki
okreslony gen? O masz,a jaki to? Da się to ustalić? Skoro w rodzinie zdażaly sie alkholowe sprawy to rozumiem, ze i ja jestem zagrozona?? A ja tak lubie drinki, wino... wystraszyłaś mnie;((((

Więcej
10 lata 4 tygodni temu #19772 przez dominika
Replied by dominika on topic O:drinki
Tak, naukowcy już ponoć wyodrębnili gen odpowiedzialny za skłonność do uzależniania się. I jeśli w Twojej rodzinie są osoby uzależnione od czegokolwiek to musisz uważać. A uzależnienie może być od wszystkiego, nie tylko alkoholu, papierosów czy narkotyków. Może to być kawa, a może np. telewizja. ;) I jeśli już zaraz po przyściu do domu włączasz telewizor i zostawiasz włączony non stop, to jest to już uzależnienie i możesz uzależnić się łatwo także od alkoholu. ;)

Więcej
10 lata 3 tygodni temu #19806 przez martakos
Replied by martakos on topic O:drinki
A miody pitne pijacie? Słyszałam, że mają zdrowotne właściwości miodu, ale czy to możliwe po sfermentowaniu miodu?

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena