× Zdrowe odżywianie

drinki

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19811 przez Julia
Replied by Julia on topic O:drinki
? Nie miodu nie pijam. Matko kochana, dominiko, no to juz wszytsko jasne - smiech przez łzy- moja mama jest ewidentnie uzalezniona od Tv, ja chyba facebook i kawka. NO to pieknie. Pocieszam się tym, ze to sa uzaleznienia wspołczesnego wieku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19818 przez halina
Replied by halina on topic O:drinki
To może rzeczywiście nie takie groźne uzależnienia, ale jednak uzależnienia i łatwo o coś gorszego. Uważaj więc na alkohol, papierosy i dragi. ;)

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19822 przez Julia
he he będę uważac. Dragów nie tykam,palić nie palę - denerwuje mnie ten smród na ubraniach ;) ale gorzej będzie z alko, oj tu cieniutko ;P a ty masz jakies uzaleznienia? ;) Moze obsesyjnie składasz skarpetki?:)

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #19832 przez halina
Replied by halina on topic O:drinki
Ja chyba nie mam genu uzależnienia. :laugh: Kiedyś wydawało mi się, że jestem uzależniona od mocnej herbaty, ale łatwo ją ograniczyłam. Teraz mam dużą skłonność do kawy, która też uzależnia, ale mogłabym bez niej żyć. Więc chyba uzależnienie mi nie grozi.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19867 przez dominika
Replied by dominika on topic O:drinki
A jak reszta rodziny? Geny zazwyczaj dziedziczy się po rodzicach, oni też nie wykazują tendencji do uzależnień?

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19869 przez Julia
halinko, to dobrze, ze to takie drobnostki, da się przezyć ;) kawka mnie o dziwo nie uzależniła, także to chyba jakis plus prawda? Dominiko, jezeli to pytanie do mnie? To tak w rodzinie jest chyba jedno uzaleznienei alkoholowe, ale odległa relacja, wiec do konca nie znam sytucji, niestety powiazania dziedziczne i więzy krwi sa ;/

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19876 przez martakos
Replied by martakos on topic O:drinki
A jak z uzależnieniem od facebooka? Gdybyś nagle miała zablokowany do niego dostęp to mogłabyś funkcjonować czy miałabyś objawy odstawienia?

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena