× Zdrowe odżywianie

drinki

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19618 przez krycha
drinki was created by krycha
Czy zdarza się wam popijać drinka bez okazji? Ja ostatnio mam taką potrzebę, żeby strzelić sobie drinka wieczorem niezależnie od tego czy jestem w towarzystwie czy sama. I zastanawiam się czy to nie jest prosta droga do uzależnienia. :S Co o tym sądzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19626 przez halina
Replied by halina on topic O:drinki
Masz potrzebę czy mus? Jeśli tylko potrzeba to chyba nic złego się nie dzieje, ale jeśli mus to może być nieciekawie. Ja sama mam takie okresy, że mam potrzebę codziennie 1 albo nawet 2 drinków a potem mi przechodzi i miesiącami nie sięgam w ogóle po alkohol.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19631 przez krycha
Replied by krycha on topic O:drinki
Póki co, to potrzeba, ale boję się żeby nie przerodziła się w mus. Mam znajomą, która tak właśnie zaczynała, czyli jeden kieliszek na rozluźnienie a potem to były dwa, trzy, cztery ....

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19638 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:drinki
Dobrze, ze masz tego swiadomosc i mozesz w pore zatrzymac ewent. proces uzalezniania. Ale jeden kieliszek i w dodatku czegos lzejszego nie powinien zaszkodzic. Ja prawie codziennie pijam po lampce wina i jakos nie uzaleznilam sie. :)

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19644 przez krycha
Replied by krycha on topic O:drinki
Ciesze się, że nie jestem wyjątkiem. Pijam albo wino albo likier więc nic mocnego. No i mogę się obyć bez tych drinków ale stawiają mnie na nogi, gdy jestem oklapnięta albo spięta. :)

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #19661 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:drinki
Podobno to ma znaczenie. A próbowałaś kilka wieczorów obejść się bez rozluźniającego drinka? Sama tak miewam, winko na rozgrzanie albo rozluźnienie.

• GosiaB
  • Gość
  • Gość
10 lata 1 miesiąc temu #19686 przez GosiaB
Replied by GosiaB on topic O:drinki
Mi się zdarza i nie widzę w tym nic złego!!!! :D Mam kilka swoich ulubionych drinków, które potrafię sobie zrobić "dla odprężenia się". Każdy pije to co lubi :D
Ja jestem wielką fanatyczką drinka "szarlotka" i to koniecznie z Żubrówką. Uwielbiam ten aromat...mhmmm!!! Kocham ten drink, tak samo jak ciasto :D

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena