× Zdrowe odżywianie

miód przez internet

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19865 przez Sonia
Replied by Sonia on topic O:miód przez internet
Obawiam się, że zwyciężyłabyś w tej konkurencji, bo ja jak na razie dostałam maila informującego, że ja jako kupujący zostałam zaakceptowana przez sprzedającego. :ohmy: Wyobraź sobie co za zaszczyt, sprzedający mnie zaakceptował! 10 dni po moim złożeniu zamówienia i zapłacenia online czyli błyskawicznie! Zastanawiam się tylko jakimi kryteriami się kierował, uznał że nazwisko jest poprawne? A może chodziło mu o miejsce zamieszkania? :S A dostawa nastąpi za kilka dni czyli nie wiadomo kiedy. A przed złożeniem zamówienia dzwoniłam do nich, by upewnić się, że miód we wiaderkach jest i czeka na mnie. I oczywiście dostałam takie zapewnienie. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19878 przez martakos
Replied by martakos on topic O:miód przez internet
Słuchajcie, dostałam miodek! Wczoraj zamówiony a u mnie dziś o 10! Super zapakowany i najważniejsze pyszny!!!! :)

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19884 przez milena
Replied by milena on topic O:miód przez internet
A wiesz że ja chyba jeszcze nie jadłam gryczanego miodu. Słyszałam, że jest ostry i chyba dlatego mnie nie pociągał. Czy rzeczywiście?

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19887 przez Sonia
Ja też dostałam dziś swoje wiadra z miodem. :) Nie dostałam informacji o wysyłce więc nie spodziewałam się kuriera i on musiał trochę na mnie czekać. Ale najważniejsze, że miód jest i będę miała już słodkie życie. :laugh:

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19888 przez halina
Replied by halina on topic O:miód przez internet
czyli wszystko dobre, co się dobrze kończy. :laugh:

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19897 przez Sonia
Na to wygląda. :laugh: Właśnie skończyłam zabawę z rozlewaniem miodu do słoików, cała kuchnia w miodzie, nie mówiąc o mojej bluzie. :woohoo:

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #19900 przez martakos
Replied by martakos on topic O:miód przez internet
milena napisał:

A wiesz że ja chyba jeszcze nie jadłam gryczanego miodu. Słyszałam, że jest ostry i chyba dlatego mnie nie pociągał. Czy rzeczywiście?

Dla mnie nie jest wcale ostry. Nie jest taki słodki jak zwykłe miody i to jest moim zdaniem atut. Faktem jest, że tylko miód gryczany albo spadziowy mogę jeść sam łyżeczką a inne mogę jeść tylko rozpuszczone w wodzie czy herbacie bo inaczej mnie mdli.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena