× Zdrowe odżywianie

herbata Pu-Erh

Więcej
10 lata 3 miesiąc temu #18715 przez jagna
Replied by jagna on topic O:herbata Pu-Erh
Zielona herbata oczyszczająca i moczopędna? Wiem, że ma właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, a przede wszystkim kupę przeciwutleniaczy, ale moczopędna? Ja przynajmniej na sobie tego nie zauważyłam.

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Andzia
  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #21711 przez Andzia
Replied by Andzia on topic O:herbata Pu-Erh
Zielona ma właściwości antybakteryjne i oczyszczające. Ja do tego zawsze wybierać zielone herbaty ekologiczne. Są one jeszcze gwarancją naturalności.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #21904 przez aleksa
Replied by aleksa on topic O:herbata Pu-Erh
Ja bardzo lubię i herbatę zieloną i pu-erh, z czego wiem, że ta druga działa pobudzająco na przemianę materii, więc sprzyja odchudzaniu.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #21910 przez olga
Replied by olga on topic O:herbata Pu-Erh
Mnie pu-erh zdecydowanie nie odpowiada, ale zielona i biała jak najbardziej. A jak działa na ciebie ta pu-erh, pobudza jak czarna czy raczej działa jak zielona?

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #21981 przez africana
Replied by africana on topic O:herbata Pu-Erh
A ja tam lubię wszystkie rodzaje herbat:) Chociaż biała i żółta piję bardzo sporadycznie, ze względu na ich delikatny smak, przeważnie mam ochotę na coś bardziej aromatycznego.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #22017 przez olga
Replied by olga on topic O:herbata Pu-Erh
Aromatyczne, czyli praktycznie czarne? A może chodzi ci o te aromatyzowane typu jaśminowe, cytrynowe itp? Ja akurat takich nie lubię, czarną i owszem, ale nie można za dużo jej pić, bo i ciśnienie podnosi i odwadnia. I dlatego przestawiłam się na zieloną i białą. Początkowo średnio mi smakowały ale szybko przyzwyczaiłam się i teraz lubię.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #22038 przez africana
Replied by africana on topic O:herbata Pu-Erh
Czarne albo czerwone, no i yerba(ale to inna historia). Co do aromatyzowanych również za nimi nie przepadam:) Zieloną pijesz sypaną czy w saszetkach?

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena