× Zdrowe odżywianie

jaka kawa?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #43113 przez irkagor
Replied by irkagor on topic jaka kawa?
Ale są też większe, widziałam nawet taką na 4 filiżanki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #43643 przez Kamila
Replied by Kamila on topic jaka kawa?
Bo z kawiaterki wychodzi kawa na espresso, wystarczy dolać wody z czajnika, aby zrobić lungo :)

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #43646 przez andrea
Replied by andrea on topic jaka kawa?
Tylko to lungo nie wychodzi juz takie dobre. Nie wiem dlaczego, moze para nie wyciaga tak dobrze aromatu jesli nasypie sie wiecej kawy?

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #44163 przez katerose
Replied by katerose on topic jaka kawa?
Mozecie mi wyjasnić roznice miedzy kafetierką a kawiarką? I jak myslicie czy kawiarka elektryczna to dobry wybor? Wpadlo mi w oko coś takiego http://www.caffegaleria.pl/mokina_-_kawiarka_elektryczna,_biala_d5059_pol.html i sama nie wiem, slyszalam ze kawa z tego est duzo smaczniejsza niz z ekspresu a ja to taki typowy kawowy smakosz jestem :)

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #44171 przez ulka
Replied by ulka on topic jaka kawa?

katerose napisał: Mozecie mi wyjasnić roznice miedzy kafetierką a kawiarką? I jak myslicie czy kawiarka elektryczna to dobry wybor? Wpadlo mi w oko coś takiego caffegaleria.pl/mokina_-_kawiarka_elektryczna,_biala_d5059_pol.html i sama nie wiem, slyszalam ze kawa z tego est duzo smaczniejsza niz z ekspresu a ja to taki typowy kawowy smakosz jestem :)

Nie ma tam opisu ale z wyglądu wynikałoby, że to jest to samo, tylko elektryczna. Ja sugerowałabym ci na początek kupienia takiej tradycyjnej do postawienia na gazie, bo zapłacisz za nią znacznie mniej a przetestujesz czy ci odpowiada. Ja szczerze mówiąc nie zamieniłabym swojej na elektryczną.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #44214 przez andrea
Replied by andrea on topic jaka kawa?
Ja tez nie zamienilabym swojej na elektryczna.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #44436 przez Adamila021
Replied by Adamila021 on topic jaka kawa?
Jak dla mnie to tylko i wyłącznie zielona :) Od zawsze dbam o swoje zdrowie i tylko taką wybieram, w sumie nawet bardziej mi smakuje niz zwykla czarna :) Mam nawet swój ulubiony sklep z kawą gdzie zamawiam różne ciekawe jej smaki :)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena