× Zdrowe odżywianie

jaka kawa?

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39295 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic jaka kawa?
Pewnie, że warto, zresztą to nie trwa tak długo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39338 przez niebieskoko
Replied by niebieskoko on topic jaka kawa?
Chciałabym podzielić się z Wami moim sposobem na poprawienie smaku kawy (i nie tylko). Nieodzownym składnikiem jest woda. Od jakiegoś czasu stosuję siedmiostopniowy filtr kuchenny, który całkowicie oczyszcza wodę a później ją mineralizuje. Widać zdecydowaną różnicę w konsystencji i czuć w smaku kawy! :)

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #39379 przez aluummm
Replied by aluummm on topic jaka kawa?
Te popularne z reklam kawy wątpię czy są coś warte. Są mielone nie wiadomo kiedy i mają kilka lat ważności, jak to możliwe? Przecież prawdziwa świeżo palona kawa powinna być spożyta do około miesiąca czasu, później traci swoje właściwości. Polecam coffeeworld.com.pl/ . Zamawiam kawę świeżo paloną na bieżąco i miele ją przed parzeniem.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #39510 przez Mallema
Replied by Mallema on topic jaka kawa?
Ja polecam zaznajomić się z alternatywnymi sposobami parzenia kawy jak chemex, dripper czy aeropress. Nie trzeba mieć do nich specjalistycznego expresu, a kawka wychodzi wyśmienita. Jest o nich dużo informacji w internecie, wystarczy poszukać ;)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #41009 przez slejsza
Replied by slejsza on topic jaka kawa?
odkad maż mi kupił na electro.pl ekspres to pijam tylko taką kawkę. Jakoś ta zwykła parzona już mi wcale nie smakuje ;)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #41013 przez jagoda
Replied by jagoda on topic jaka kawa?
A co to za znaczenie gdzie kupił? Z innego sklepu nie miałby takich właściwości?

Więcej
6 lata 18 godzin temu #43106 przez andrea
Replied by andrea on topic jaka kawa?

ulka napisał: Ja dostałam pod choinkę mała kafetierkę wloską typu mocca. Kawa wychodzi rewelacyjna i podobno zawiera 2 razy tyle kofeiny co każda inna. I rzeczywiście daje kopa. :)

Od miesiąca mam taką kafetierke i rzeczywiscie kawusia super. Juz nie moglabym innej pic. Tylko ta moja kafetierka jest mala i jednorazowo wychodzi tylko jedna mala czarna. Jak maz tez chce kawusi to trzeba parzyc od nowa.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena