× Zdrowe odżywianie

sałata na przedwiośniu

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #16931 przez renia77
sałata na przedwiośniu was created by renia77
Przepadam za sałatą w każdej postaci, ale słyszałam że na przedwiośniu nie powinno się jej jeść, bo same azotany itp. Wy jadacie teraz sałatę? A jak nie sałatę to co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #16938 przez Inka
Replied by Inka on topic O:sałata na przedwiośniu
Ja daruję sobie sałatę o tej porze, mimo ze bardzo ja lubię a w marketach jest pięknie wyglądająca sałata włoska czy hiszpańska. Niestety to sałata pędzona w szklarniach, pełna nawozów i pestycydów. Szkoda zdrowia. A co w zamian? Wszelkie surówki na bazie kapusty, selerów, porów. :)

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #16949 przez agnicha
Replied by agnicha on topic O:sałata na przedwiośniu
Ja tez odstawiam salate w zimie a zwlaszcza na przedwiosniu i zaczynam sezon salatowy dopiero w maju. A zastepuje ja wariacjami na temat kapusty kiszonej, nawet na kanapki klade kiszonke. :laugh:

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #16969 przez Vicky
Replied by Vicky on topic O:sałata na przedwiośniu
Ja też polecam kapustę kiszona. Od dawna używam jej także na kanapki. Świetnie pasuje do kanapki z serem, a ostatnio wypróbowałam nawet z rybą i też pycha. A sałatę sobie daruj, póki nie pojawi się gruntowa.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #17015 przez halina
Replied by halina on topic O:sałata na przedwiośniu
Ja tam jadam. Niecodziennie wprawdzie, ale jak trafie na ładną sałatę to nie mogę się powstrzymać.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #17042 przez meg
Replied by meg on topic O:sałata na przedwiośniu
Ja odstawiłam sałatę, jem surówki na bazie kapusty, marchwi, selera i buraków. A poza tym u mnie pojawiają się już listki mniszka i innych chwastów, idealnych na surówkę. Od jutra ma robić się cieplej więc lada moment wszystko buchnie i będzie dużo zdrowego żarcia. :)

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #17066 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:sałata na przedwiośniu
Szczęściara jesteś, Meg, że masz taką wyżerkę za oknem. Nieszczęśnicy bez ogrodu zdani są jednak na to, co znajdą w sklepie.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena