× Zdrowe odżywianie

smaczny grill

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #18571 przez paulina
Replied by paulina on topic O:smaczny grill
Od czasu do czasu to i ja lubię. Problem tylko w tym, że jeśli sąsiedzi nawet wyznają zasadę "od czasu do czasu" ale u nich ten czas nie pokrywa się z moim to zapach pieczonej karkówki roznosi się cały czas po okolicy. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #18604 przez denia
Replied by denia on topic O:smaczny grill
Bo przecież jedzenie z grilla jest zdrowe, tylko dlaczego tylko to mięso i mięso. Ja szaszłyki sobie robię, tylko z samych warzyw. Natomiast trzeba uważać, żeby szaszłyk się nie przypalił, bo wtedy jest faktycznie rakotwórczy. A tak w ogóle to na działkę kupuję czajnik i zamierzam jeszcze kawę sobie "grillować", tak właśnie sąsiadka moja robiła ostatnio

mój ulubiony sklep z akcesoriami kuchennymi http://www.przyjemnegotowanie.pl/

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #18635 przez paulina
Replied by paulina on topic O:smaczny grill
Jeśli czajnik ma być na grilla to nie powinien mieć plastikowych dodatków. ;)

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #18699 przez ThisIsNotOver
Replied by ThisIsNotOver on topic O:smaczny grill
Dziewczyny, a jakie warzywka grillujecie? Jak wyglądają Wasze szaszłyczki warzywne?

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #18707 przez muriel
Replied by muriel on topic O:smaczny grill
Bardzo dobrze na grillu sprawdzają się dyniowate tj. kabaczki, cukinie, patisony, oczywiście pomidory, cebula i papryka. Można przeplatać różne warzywa, ale problem w tym, że jedne szybko się grillują a drugie wolniej. Lepiej więc grillowac je osobno i mieszać dopiero na talerzu.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #18729 przez cybernetyczna
Replied by cybernetyczna on topic O:smaczny grill
ja też pomidorka ostatnio grillowałam, paprykę, kabaczka, tak standardowo, no i karkóweczkę ;)

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #18743 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:smaczny grill
Uwielbiam grillować i zawsze z utęsknieniem czekam na sezon grillowy. Co do tego, czy takie potrawy są zdrowe, to wszystko zależy od tego, jakiego grilla wybierzemy. Na przykład grille gazowe są o wiele zdrowszym wyborem niż grille węglowe. Tutaj można znaleźć ciekawy artykuł na ten temat: http://www.broilking.pl/?page_id=24 No i dania wychodzą z niego naprawdę przepyszne :)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena