× Zdrowe odżywianie

śniadanie

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14344 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:śniadanie
Ja myślę, że potrzeba solidnego śniadania jest indywidualna i zależy od przyzwyczajeń. Wystarczy uzmysłowić sobie, że np. Anglicy od pokoleń jedzą solidne śniadanie (owsianka + jajka na bekonie) a we Francji czy na południu Europy pija się tylko kawę z rogalikiem. A to własnie dieta śródziemnomorska uważana jest za najzdrowszą. Więc raczej nie przesadzajmy ze śniadaniami, jak ktoś nie ma potrzeby zjeść za dwóch rano, to niech po prostu nie je. Mnie bardziej pasuje kawa z rogalikiem i przy niej pozostanę. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14355 przez paulina
Replied by paulina on topic O:śniadanie
Dokładnie tak. Kiedyś była modna nawet dieta, wg której nie należało nic jeść przed południem, bo to czas na wydalanie a nie przyjmowanie pokarmów. ;)

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14380 przez irkagor
Replied by irkagor on topic O:śniadanie
Dziewczyny, lejecie miód na moje serce. Nie muszę jeść śniadań, bo po prostu tak mam. :laugh: Ewentualnie rogalik do kawy może być, jestem widocznie typ południowca.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14413 przez Inka
Replied by Inka on topic O:śniadanie
Jak pijesz najpierw kawę i jesz rogalika to nic dziwnego, że nie zmieścisz śniadania. Ja proponuję najpierw zjeść co nieco ale konkretniejsze a potem kawa. ;)

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14415 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:śniadanie
dla dziewczyn odchudzających się polecam jogurt naturalny 0% dr. oetkera z musli, takie śniadanie naprawdę nie jest tuczące ale bardzo zdrowe :)

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14437 przez Inka
Replied by Inka on topic O:śniadanie
Chodzi ci o gotowy jogurt z musli, tj. jogurt i w nim pdrobina musli? Lepsze byłoby musli na miseczce zalane jogurtem, ale to musiałby być raczej bardzo rzadki jogurt. :S

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14480 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:śniadanie
Inka chodzi mi o sam jogurt w kubeczku a musli oddzielnie, najpierw sobie sypię musli a potem zalewam jogurtem :)

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena