× Zdrowe odżywianie

śniadanie

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #14117 przez irkagor
śniadanie was created by irkagor
Śniadanie nie jest moją mocną stroną i nigdy nią nie było. Już jako dziecko byłam zmuszana do śniadań, bo najchętniej wcale nie jadłabym ich. No i teraz, gdy nie muszę, nie jem. W Wy, jadacie regularnie śniadania? Co jadacie, kiedy i po jakim czasie macie drugi posiłek? Co radzicie na przełamanie niechęci do śniadań?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #14123 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic O:śniadanie
Ja nie wyobrażam sobie dnia bez śniadania, od niego zaczynam a dopiero potem kawa. :)

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #14128 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:śniadanie
Jak byłam dzieckiem to nie jadłam śniadań, a teraz bez śniadania nie ma dnia. To obowiązkowy posiłek jak nie zjem dobrego, sytego śniadania to nie ma pracy tylko myślę o tym co bym zjadła.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #14139 przez irkagor
Replied by irkagor on topic O:śniadanie
Jako dziecko nie jadałaś śniadań? I rodzice na to pozwalali? Mnie zmuszali i może dlatego nie lubię jeść nic rano, a może taka moja natura. W każdym bądź razie jak zmuszę się i zjem to robię się od razu ospała i pełna. :( A jak ty przestawiłaś się na śniadania? Powiedziałaś sobie "od dziś jem śniadania"?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #14149 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:śniadanie
Ja śniadanie jem codziennie, nie od razu po wstaniu ale jakąś godzinę po wstaniu już jestem głodna i zjadam całkiem sporą porcję musli np z jogurtem, bardzo lubię musli jest zdrowe i pożywne
moje ulubione to musli vitalis, a jak mam tropikalne to i dwie miseczki z jogurtem zjem :D
ja to po takim śniadaniu jestem głodna dopiero gdzieś o 14-15 :)

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #14154 przez Agnes
Replied by Agnes on topic O:śniadanie
Ja kiedyś regularnie jadałam musli, nawet przygotowywałam własny zestaw. Nie wiem czemu od nich odeszłam, ale wrócę. A Ty jadasz je z jogurtem przez cały rok, w zimie też? Jogurt ma właściwości wychładzające i ja to czuję i w zimie jadałam z mlekiem i w dodatku podgrzanym.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #14166 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:śniadanie
Ja nie wyobrazam sobie wyjscia do pracy bez zjedzenia sniadania. Nie jem go od razu po wstaniu tylko przed samym wyjsciem, po porannej toalecie, ubraniu sie itp czyli mniej wiecej godzine po wstaniu, podobnie jak Krokusik. Ale z samego rana wypijam szklanke czystej wody. W pracy jem tylko owoce i jogurt, podgryzam migdaly i orzechy, pijam wode i herbaty, a potem obiad w domu ok. 16ej.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena