× Zdrowe odżywianie

świeże warzywa i owoce

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13084 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:świeże warzywa i owoce
No i potem człowiek sam jest taki głupi i nie wie co ma jeść.. Czy eco czy nie :( Ja co prawda owoce jem wszystkie ale zwracam uwagę na to czy są to warzywa krajowe. Wszyscy straszą mnie zieleniną :/ A ja tak lubię sałatę i ogórki :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13096 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:świeże warzywa i owoce
Sałatę, ogórki i pomidory jedz na zdrowie, bo już teraz są polskie.
Ja też, jak mam wybór, to wybieram krajowe produkty. Nie tylko zresztą warzywa ale wszystkie, tak z patriotyzmu. :laugh: Ale niedawno dopuściłam się zdrady patriotyzmu gdy kupując cukier, jak zwykle wybrałam polski. Ale potem spojrzałam do góry na ceny i okazało się, że leżący obok cukier niemiecki był o 20% tańszy od polskiego. ;) I wtedy coś mną ciepło. My, potęga buraczana, oferujemy droższy cukier niż sąsiednie Niemcy! No i kupiłam niemiecki, do tej pory czuję wyrzuty sumienia, ale nie chcę popierać monopolu cukrowego, nawet krajowego.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13110 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:świeże warzywa i owoce
Ja też staram się wybierać krajowe warzywa i owoce, ale czasem zachce się banana czy pomarańczy i nie mam wyboru. Ale generalnie staram się jeść nasze sezonowe produkty, podobno zdrowiej jest jeść produkty z okolicy, w której się mieszka a nie importowane cuda. ;)

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13152 przez jagna
Replied by jagna on topic O:świeże warzywa i owoce
Najlepiej wszystko z własnej zagrody. Hehe ... to moje marzenie, niestety tylko marzenie. ;)

Jagna

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13162 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:świeże warzywa i owoce
Ja jak przejdę na emeryturę to wyniosę się na działkę i będę tak miała. :laugh: Zamierzam uprawiać wszystkie owoce i warzywa, które mogą rosnąć w naszym klimacie. Już nie mogę doczekać sie starości. :woohoo:

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13209 przez meg
Replied by meg on topic O:świeże warzywa i owoce
To pilnuj w międzyczasie, żeby ci działka za bardzo nie zarosła. U nas tak było, najpierw chuchaliśmy na każdą samosiejkę drzewa czy krzaku i dopusciliśmy do tego, że zrobił się las i nie ma warunków na uprawę warzyw. :(

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13215 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:świeże warzywa i owoce
jagoda napisał:

Ja jak przejdę na emeryturę to wyniosę się na działkę i będę tak miała. :laugh: Zamierzam uprawiać wszystkie owoce i warzywa, które mogą rosnąć w naszym klimacie. Już nie mogę doczekać sie starości. :woohoo:

To pewnie jesteś w służbach mundurowych, bo nie wiem czy mnie na starość będzie chciało się uprawiać.

Moderatorzy: ewaknorcia
Zasilane przez Forum Kunena