× Zajęcia dzieci

Otoczenie a dziecko

• anna79
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21956 przez anna79
Otoczenie a dziecko was created by anna79
Zastanawia mnie fakt funkcjonowania dziecka(mojego)w danym środowisku. Przykładowo prowadzę go na zajęcia z angielskiego, gdzie są dzieci, fajna, miła Pani i moje dziecko nie czuje się komfortowo.... Zauważyłam, że jest rozdrażniony, niespokojny i nie swój. Zupełnie inny maluch niż w domu.Ktoś pomyśli no tak bywa coś mu nie pasuje, może koledzy nie tacy, pani nie lubi. Milion wymówek.... Tylko, że maleństwo mając te same zajęcia w innej sali, z tymi samymi dziećmi i z ta sama panią jest uśmiechnięte i wesołe. Czy iść z tym spostrzeżeniem do dyrekcji przedszkola? Co o tym sadzicie? Nie chcę żeby mnie wzięli za przewrażliwiona mamusie z urojeniami :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Woojtek78
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21958 przez Woojtek78
Replied by Woojtek78 on topic O:Otoczenie a dziecko
Takie przypadki są przecież możliwe. A jak twój mały zachowuje się w salonie a jak w swoim pokoju? Pewnie ta sama zasada działania. Tylko wątpię czy specjalnie dla 1 dziecka zmienią sale. Pewnie wezmą cie za przewrażliwiona mamuśkę. :)

• anna79
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21959 przez anna79
Replied by anna79 on topic O:Otoczenie a dziecko
Woojtek78 napisał:

Takie przypadki są przecież możliwe. A jak twój mały zachowuje się w salonie a jak w swoim pokoju? Pewnie ta sama zasada działania. Tylko wątpię czy specjalnie dla 1 dziecka zmienią sale. Pewnie wezmą cie za przewrażliwiona mamuśkę. :)

Salon a pokój małego to trochę zły przykład. A właściwie może i dobry. Remontuje pokój małemu teraz. Tzn zamierzam. Muszę mu dobrać kolory, meble. Wszystko.

• Woojtek78
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21960 przez Woojtek78
Replied by Woojtek78 on topic O:Otoczenie a dziecko
Rozumiesz że będziesz miała problem w tej kwestii.

• anna79
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21962 przez anna79
Woojtek78 napisał:

Rozumiesz że będziesz miała problem w tej kwestii.

Tak, oczywiście. Skoro dla małego ważne jest (choć nie jest tego tak do końca świadomy) gdzie i jakie kolory ile miejsca ma w danym pomieszczeniu, to problem faktycznie jest. Sposób na niego oczywiście mam. Siądę do internetu (bo tak najłatwiej) powchodzę na różne strony Wybiorę te cenowo dobre. Pościągam mu zdjęcia. Pokaże i wybierzemy razem.

• anna79
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 10 miesiąc temu #21963 przez anna79
Rozważam kwestię taką też, żeby zatrudnić kogoś kto zrobi to za nas dwoje. Architekta wnętrz czy dekoratora. Zabiorę małego na wycieczke, wrócimy "a tu" nowy pokoik. :)

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #22271 przez Mańka
Replied by Mańka on topic O:Otoczenie a dziecko
Może po prostu dziecku nie podobają się te konkretne zajęcia i nie ma ochoty uczyć się języka? Może to dla niego po prostu nudne? Tak mi to przyszło na myśl.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena