× Zajęcia dzieci

własne ozdoby choinkowe

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2146 przez kinga
Replied by kinga on topic O:własne ozdoby choinkowe
a nie masz pomysłu jak zrobić papierową gwiazdę na okno z linku bajar, tak żeby była kolorowa i błyszcząca? Można użyć błyszczącego kolorowego papieru ale klej tego nie złapie chyba. Dzieci chcą ją robić jutro ale chcą, żeby była właśnie i kolorowa i błyszcząca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2166 przez zielona
Replied by zielona on topic O:własne ozdoby choinkowe
A może zrobić ze zwykłego kolorowego papieru, który można kleić a gdy gwiazda będzie już gotowa to spryskać ją klejem i posypać brokatem? Jak dobierze się odpowiednie kolory papieru i brokatu to może wyjść ciekawie.

zielona jestem...

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2208 przez kinga
dzięki, zielona, za podpowiedź, tak zrobiliśmy i wyszły piękne gwiazdy, każda inna :)

• krystyna
  • Gość
  • Gość
13 lata 11 miesiąc temu #2224 przez krystyna
Replied by krystyna on topic O:własne ozdoby choinkowe
justyna napisał:

... takie jarmarczne choinki, na których każda ozdoba jest od sasa do lasa, uczą dzieci tylko złego gustu. Lepiej niech od dziecka przyzwyczajają się do choinki ubranej ze smakiem.

A dla mnie choinka musi być jarmarczna. Tylko do takiej mam sentyment, bo przypomina mi to dzieciństwo i radość, którą dawała. A te nowoczesne "eleganckie" w jednym kolorze to po prostu jakaś dekoracja na święta i nic poza tym. Niech więc żyje jarmark!:)

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2232 przez dominika
Replied by dominika on topic O:własne ozdoby choinkowe
Mnie bardziej podobają się choinki w jednej tonacji tj. z ozdobami w jednym kolorze. Wiem, że to taka moda teraz ale mi się podoba. No ale dzieci już produkują różne ozdoby i ze względu na nich na choince będzie wszystko i jeszcze trochę. Myślę, że za parę lat wróci moda na jarmarczne choinki i pewnie wtedy właśnie takie będą mi się podobać. :silly:

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2251 przez kinga
Słuchajcie, choinka juz stoi! 11 dni przed Wigilią! A zwykle dopiero dzien przed Wigilia była strojona. Ale dzieci nie mogły sie doczekać i teraz są przedumne z własnej pracy. A samej choinki w ogóle nie widać, bo tak przystrojona, mógłby być jakiś drapak zamiast pieknej jodły i efekt byłby taki sam. I gdzie ja pomieszcze potem te wszystkie ozdoby?:unsure:

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #2257 przez dominika
Replied by dominika on topic O:własne ozdoby choinkowe
a nie obawiasz się, że choinka w Wigilię będzie już sypać się?

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena