× Zajęcia dzieci

obozy dla dzieci

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #37608 przez hajka
Replied by hajka on topic obozy dla dzieci

OrzeszekMacadamia napisał: Moim zdaniem trzeba wysyłać dzieci na kolonie... To je uczy podstaw samodzielności, nie są uczepione maminej spódnicy... No i oczywiście pomaga dzieciom odnaleźć się w grupie rówieśniczej :)

To prawda. Według mnie jeszcze lepiej by było, gdyby te kolonie były naprawdę atrakcyjne dla dzieci, np. połączone z ich hobby. Takie wyjazdy organizuje Szkoła Tropicieli, wkrótce ruszą zimowiska, warto sprawdzić ofertę. Jeśli Wasze dziecko lubi klimat Tolkiena czy "Igrzysk śmierci", na pewno będzie zachwycone. Zresztą najlepiej będzie pokazać mu fotki ze wcześniejszych turnusów zamieszczone na stronie organizatora i zapytać czy chciałoby przenieść się w świat magii :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #37777 przez hajka
Replied by hajka on topic obozy dla dzieci
Akurat w klubie sportowym w wakacje dzieci jeżdżą przeważnie na jeden obóz, więc z tym wypełnieniem po brzegi bym polemizowała. Natomiast zgadzam się, że przynależność dziecka do klubu jest świetną sprawą. Aczkolwiek nie każde ma dryg do sportu albo po prostu się nim nie interesuje. Wtedy ciekawą opcją będą obozy tego typu, jakie organizuje wspomniana wyżej Szkoła Tropicieli. Bo dziecko nie dość, że nauczy się samodzielności, to jeszcze spędzi wyjazd aktywnie, a do tego atrakcyjnie. To raczej lepsze niż "standardowe" kolonie.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #45500 przez kajakarka
Replied by kajakarka on topic obozy dla dzieci
Ja zastanawiam się nad jakimś obozem kajakarskim. Wpadłam na ten pomysł, bo sama spróbowałam, z czym to się je - super zabawa ;) spływ Warka

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #45514 przez telinka
Replied by telinka on topic obozy dla dzieci
Obóz kajakarski fajna sprawa jeśli dzieciak jest tym zainteresowany. Tylko trudno chyba zorganizować cały obóz bo co noc to w innym miejscu obozowisko i ktoś musi tam dowozić wszystkie rzeczy.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena