× Zajęcia dzieci

obozy dla dzieci

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #8396 przez milena
obozy dla dzieci was created by milena
Nieuchronnie zbliżają się wakacje i konieczność ich zaplanowania. Chcę w tym roku wysłać dzieci same na obóz, najchętniej taki, żeby musiały tamsię dużo ruszać. Co proponujecie dla dzieci 10-12 lat? Nie są zbyt wysportowane, na codzień tylko wf w szkole, troche rolki, rower i piłka i to wszystko, żadnych zorganizowanych zajęć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #8412 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:obozy dla dzieci
A sprawdzałaś ogłoszenia np. w gazetach?

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #8419 przez zielona
Replied by zielona on topic O:obozy dla dzieci
Najpierw porozmawiaj z dziećmi i dowiedz się co by ich interesowało, a potem razem szukajcie odpowiedniego obozu.;)

zielona jestem...

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #8429 przez milena
Replied by milena on topic O:obozy dla dzieci
Problem z moimi dziecmi jest taki, że one w ogóle nie są zainteresowane sportem. Najchętniej spędzałyby wakacje przed komputerem czy telewizorem.;) I w tej sytuacji musze im coś narzucić, jak wyjada w grupie na obóz to am nie będzie komputera a będą zorganizowane zajęcia sportowe. Tylko obóz obozowi nie równy, wolałabym mieć jakieś rekomendacje.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #8472 przez zielona
Replied by zielona on topic O:obozy dla dzieci
To może wybierz jakieś obozy sportowe ale w dyscyplinie cool, tak żeby dzieci mogły później zaimponowac kolegom. Jeśli to będzie zwykły obóz z poranną gimnastyką i popołudniową grą w piłkę to obawiam się, że zrażą się do obozów.

zielona jestem...

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #8670 przez milena
Replied by milena on topic O:obozy dla dzieci
A co sądzicie o tym obozie: http://www.ecotravel.pl/oboz_let/wilkasy/amitur_oboz_01.htm? Chodzi mi oczywiście o ten dla młodszych dzieci.
Czy któraś z Was przećwiczyła to praktycznie? Próbowałam znaleźć jakieś opinie o tych obozach w necie, ale nic nie znalazłam. Z opisu wygląda OK i dzieciom podoba się możliwość potrenowania żeglarstwa czy windsurfingu, ale w praktyce może okazać się, że to kilka godzin ale teorii a praktyki na żaglówce czy desce zero.:S

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #8677 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:obozy dla dzieci
Wygląda ciekawie, sama pojechałabym.:laugh: A na powaznie, radzę ci tam zadzwonić i o wszystko wypytać.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena