× Zajęcia dzieci

dziecięce gry i zabawy

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #42300 przez namdu
Replied by namdu on topic dziecięce gry i zabawy
Moje dziecię ostatnimi czasy bardzo lubi bawić się w różnego rodzaju przebieranki. Ma dwie swoje ulubione koleżanki, które przychodzą do nas często i dziewczynki organizują sobie stroje i odgrywają scenki. Ostatnio poprosiły mnie o sztuczne wąsy . Wyobraźnia dzieciaków ostatnio rozwala mnie na łopatki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #42304 przez blondie
Replied by blondie on topic dziecięce gry i zabawy
Tak, dziewczynki kochają się przebierać za kogoś innego. A co do wąsów to ja maluję im wąsy farbkami do twarzy. Brodę też już malowałam. :laugh:

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #42938 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic dziecięce gry i zabawy
Moje dziecko juz planszówkami nei jest zainytertesowane, za to duzo wiecej gra w gry komputerowe. razem kupoujemy na konsoleigry.pl duzy wybór! no i oczywiście ważne jest ruch na dworze i o to tez trzeba dbać o taką równowagę pomiędzy tym wszystkim.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 4 miesiąc temu #45180 przez ewelinapawlowska
Replied by ewelinapawlowska on topic dziecięce gry i zabawy
Moja córka też już niechętnie grywa z nami w planszówki. Dlatego staram się organizować jej czas na inne sposoby :) ostatnio znalazłam ciekawą stronkę z atrakcjami dla dzieci na Śląsku, postanowiłyśmy zaliczyć wszystkie po kolei pozytywka.com/najlepsze-miejsca-do-zabawy-dla-dzieci-na-slasku Póki co, najlepiej bawiłyśmy się w miasteczku Twinpigs w Żorach :)

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45183 przez beja
Replied by beja on topic dziecięce gry i zabawy
Planszowki są dobre zawsze i pomagają dziecku się rozwijać. Również wymyślam różne sposoby na urozmaicenie zabawy, niedawno znalazłam w sieci sklep Jagodowy Kot, ależ oni mają tam pomysłowe rzeczy dla dzieci. Na Dzień Dziecka kupiłam jej namiot takie tipi, na pewno sie jej spodoba i na pewno będzie się w nim bawić swoimi lakami. Przynajmniej coś nowego, a niekolejna zabawka. Polecam ich bloga, naprawdę jest tam co poczytać, szkoda, że nie znalazłam ich wcześniej jak urządzaliśmy jej pokój, ale nic straconego, zawsze można coś zmienić na nowe.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #45223 przez dominika
Replied by dominika on topic dziecięce gry i zabawy
Wątek zaczął się ciekawie, ale to było dawno. Teraz sam marketing.:(

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #54713 przez Sajka
Replied by Sajka on topic dziecięce gry i zabawy
To dla mnie aż dziwne, że dziecko nie chce grac w planszówki, może na chwilowy przesyt? Moje i znajomych dzieci kochają planszówki, to one inicjują granie w te gry w domu.Od początku roku moda jest w domu na grę "Złapmy Lwa", to domowa wersja gry, w którą dzieci grają w szkole. Nauczycielka mówiła, że gra jest przygotowaniem do nauki programowania, że to jedna z odmian szachów, czy raczej czegoś podobnego do szachów przystosowanych dla dzieci, bo bohaterami gry są zwierzęta. Dla młodszych dzieci jest gra z plansza o mniejszej ilosci pól a dla starszych z większą.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena