× Zajęcia dzieci

zabawy z dzieckiem ponizej roku

• weronika
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu #6652 przez weronika
Replied by weronika on topic O:zabawy z dzieckiem ponizej roku
Dziekuje za podpowiedz. Zrobilam juz 3 takie zabawki z butelek; z orzechami, grochem i fasolka. Wyglada, ze bede miala muzyka w rodzinie, bo najbardziej interesuja dzieciaka odglosy dochodzace przy odwracaniu butelek.:laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• joolia
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 9 miesiąc temu #6693 przez joolia
Replied by joolia on topic O:zabawy z dzieckiem ponizej roku
Ja tez robilam zabawki z butelek na mleko i koralikow. Starsza corka miala troche zestawow kolorowych koralikow do ukladania obrazkow i robienia korali. Juz sie nimi nie bawila wiec uzylam je wlasnie na takie zabawki-grzechotki. Okazalo sie, ze mojego syna w wieku kilku miesiecy najbardziej intrygowaly takie koralikowe grzechotki z woda w srodku, bo w wodzie koraliki zupelnie inaczej sie zachowuja.Pozdrawiam wszystki mlode mamy.:cheer:

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #9502 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:zabawy z dzieckiem ponizej roku
muszę powiedzieć, że bardzo zdolne z was kobiety..mi się jednak podobają te nowoczesne zabawki, które można dostać teraz w sklepach, np. w Entliczku jest w sprzedaży ciekawy leżaczek wibrujący z zawieszonymi zabawkami, patrząc na ten fotelik człowiek sam żałuje, że nie jest już niemowlakiem ;)

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #33827 przez omena
Replied by omena on topic zabawy z dzieckiem ponizej roku
Mojej siostry córka najlepiej lubi się bawić garnkami, żadne zabawki ją nie interesuja, tylko łyzka i garnek, bebni czasem aż głowa boli.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #33830 przez weronika
Replied by weronika on topic zabawy z dzieckiem ponizej roku
Może zostanie perkusistką? :laugh:

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #33831 przez olga
Replied by olga on topic zabawy z dzieckiem ponizej roku

omena napisał: Mojej siostry córka najlepiej lubi się bawić garnkami, żadne zabawki ją nie interesuja, tylko łyzka i garnek, bebni czasem aż głowa boli.

Moja córcia też tak miała jak była całkiem mała i zastanawialiśmy się czy coś z nią nie tak, ale szybko z tego wyrosła. I na perkusistke nie zanosi się. ;) Teraz jest na etapie barbie i strojenia się. Mam nadzieję, że i z tego szybko wyrośnie.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #43366 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic zabawy z dzieckiem ponizej roku
Ja ćwiczę z moim maluchem. Chcę wrócić trochę do formy więc jest to jak znalazł. Muszę uelastycznić ciało więc ruch jest najlepszy. Cieszę się, że od samego początku ciąży stosowałam kosmetyki przeciw rozstępom z serii mamas więc na szczęście nie mam problemów z rozstępami.

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena