× Zajęcia dzieci

zajęcia dla chłopca

• Ilona
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #5999 przez Ilona
zajęcia dla chłopca was created by Ilona
Moj 4-letni synek lubi bawic sie lalkami, przebierac je, przemawiac do nich jak mama. Troche sie tym maertwie. Czy to normalne w tym wieku? Faktem jest, ze tata jest najczesciej poza domem i maly przebywa przedewszystkim w towarzystwie damskim (mama, ciocia, starsza siostra). Samochodzikow i innych chlopiecych zabawek ma duzo, ale sie nimi nie interesuje. Moze powinnismy jakos zachecac go do "meskich" zajec? Jak?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #6005 przez olga
Replied by olga on topic O:zajęcia dla chłopca
Nie przejmuj się tym, w tym wieku to normalne, że dziecko naśladuje mamę. Z czasem sam wyrośnie z "babskich" zajęć zwłaszcza jak zetknie się z kolegami w przedszkolu a potem szkole.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #6024 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:zajęcia dla chłopca
U mnie jeden z chłopaków od początku preferował samochodziki i różne rambo itp a drugi bawił się lalkami, ale już mu przechodzi, tyle tylko że zasypia jeszcze z misiem w ramionach. No ale nie martwi mnie to wcale.

• teresa
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #6058 przez teresa
Replied by teresa on topic O:zajęcia dla chłopca
Nie bardzo rozumiem czego obawiasz się. Czy boisz się, że syn stanie się homoseksualistą od babskich zabaw? Te dwie rzeczy nie mają żadnego związku!

• kaazaa
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #6068 przez kaazaa
Replied by kaazaa on topic O:zajęcia dla chłopca
Mój syn też bawił się lalkami i ... przebierał się w sukienki siostry! Ale wyrósł z tego jak poszedł do przedszkola. W tym roku poszedł do szkoły i mam z nim ogromne problemy, bo niektorych rzeczy nie założy (np. bluzy w kolorach innych niż czarny czy moro), bo wg niego są "babskie". ;)

• babcia
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #6091 przez babcia
Replied by babcia on topic O:zajęcia dla chłopca
Ja też nie martwiłabym się niezbyt męskimi zainteresowaniami chłopca. Mój syn miał w podstawówce kolegę wychowywanego w rodzinie z samymi kobietami (mama, babcia i 2 starsze siostry) i w efekcie przejmował od nich zainteresowania. Interesowało go gotowanie, dziergał na drutach i szydełku swoje ubrania itp. Wyrósł z niego normalny mężczyzna, załozył rodzinę nie szydełkuje już, ale kuchnią nadal interesuje się i żona jest zadowolona, bo sama nie przepada za gotowaniem, a on jest w tym dobry i lubi gotować. Ale z majsterkowaniem jest trochę gorzej, chociaż gwóźdź wbije (ale niewiele więcej).;)

Więcej
12 lata 10 miesiąc temu #6204 przez zoola
Replied by zoola on topic O:zajęcia dla chłopca
Myślę, że nie masz czym sie martwic. Moja siostra ma chłopca i dziewczynkę, chłopiec 5 lat, dziewczynka 7 i oboje bawią się lalkami. I to często chłopiec inicjuje zabawę "w dom", i w "mamę i tatę". To z pewnością normalne w tym wieku. Tak myślę.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena