× Zajęcia dzieci

sztuki walki dla 10-latka?

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #5534 przez kinga
Replied by kinga on topic O:sztuki walki dla 10-latka?
milena napisał:

A możecie mi podpowiedzieć jak szukać takich kursów. Czy organizujące je organizacje/trenerzy muszą być gdzieś zarejestrowani?

Pewnie muszą mieć zgłoszoną działalność gospodarczą, ale trudno w ten sposób ich znaleźć. Spróbuj googla (mogą mieć własne strony www albo sklepiki z akcesoriami do tych sportów), popytaj w szkole, bo gdzieś muszą wynajmować sale gimnastyczne, porozmawiaj z nauczycielem wf, przejrzyj lokalne gazety z ogłoszeniami. No i zaprzęgnij do poszukiwań latorośl, skoro chce ćwiczyć niech poszuka, popyta kolegów ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 godzinę temu #5646 przez disturbia
Replied by disturbia on topic O:sztuki walki dla 10-latka?
najlepszym pomysłem jest, żeby Twój syn popytał kolegów, teraz tego typu zajęcia są dość modne, także dzieciaki najlepiej się w tym orientują, w sumie na lokalnych stronach internetowych też powinny być tego typu ogłoszenia

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #9528 przez kwasek
Replied by kwasek on topic O:sztuki walki dla 10-latka?
Wydaje mi się,że to naprawdę jest dobry pomysł. Można na przykład chłopca wybrać na obóz w stylu "mały komandos"(ok-tours taki organizuje) chłopiec się wyszaleje i będzie miał pewność czy tego typu zabawy warto uskuteczniać:)

• Wiktoria
  • Gość
  • Gość
12 lata 3 tygodni temu #9644 przez Wiktoria
Replied by Wiktoria on topic O:sztuki walki dla 10-latka?
Judo, karate czy kung-fu to nie jest mordobicie. Te sporty uczą nie tylko samoobrony ale i samodyscypliny. No i adepcie tych sportów uczą się panowania nad emocjami, więc nie ma mowy w tym przypadku o wyładowywaniu agresji.Mój syn zaczął ćwiczyć judo w wieku 10 lat i kontynuuje już 4ty rok a w tym roku zaczyna przygodę z judo także 12letnia córka. Polecam jak najbardziej.

Więcej
12 lata 2 tygodni temu #9706 przez margot
Replied by margot on topic O:sztuki walki dla 10-latka?
No i to są plusy mieszkania w dużym mieście. W mojej mieścinie niestety nie ma nic takiego, nie ma nawet ekstra zajęć sportowych dla dzieci w szkole.:( Jak sama nie potrenuję z dzieckiem to pozostanie mu kopanie piłki na podwórku, a mnie płacenie za wybite szyby u sąsiadów.:( No ale jak tu trenować samej z dzieckiem judo czy karate?

• joanna
  • Gość
  • Gość
10 lata 7 miesiąc temu #16717 przez joanna
Replied by joanna on topic O:sztuki walki dla 10-latka?
Sztuki walki to bezpieczne sporty nawet dla dzieci ale oczywiście jeśli trening prowadzi wykwalifikowany trener. Mój syn chodzi na kung-fu a jego trenerem jest doświadczony zawodnik, nawet były mistrz Polski. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, to samo mogę powiedzieć o obozach, na które syn też jeździ. Ogólnie więc polecam, ale popytać się trzeba kto i jak prowadzi zajęcia, a najlepiej na początku nawet uczestniczyć w zajęciach jako obserwator.

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #16728 przez winka
Replied by winka on topic O:sztuki walki dla 10-latka?
Zawsze chciałam uczęszczać na takie zajęcia. Ponadto uważam, że taki sport kształtuje charakter dziecka.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena