× Zajęcia dzieci

w jakim wieku na kolonie?

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #13303 przez jolka
Replied by jolka on topic w jakim wieku na kolonie?
Marta napisał:

.....Dodatkowo organizator dał na swojej stronie internetowej link do aktualnych zdjęć z koloni i z wypiekami na twarzy codziennie śledziłam te zdjęcia i uspokajał mnie widok uśmiechniętego syna.

Marta, a możesz podać link do tych kolonii?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Daria
  • Autor
  • Gość
  • Gość
6 lata 4 miesiąc temu #21845 przez Daria
Replied by Daria on topic w jakim wieku na kolonie?
Wiecie co, ja miałam nieco inne wątpliwości, bo mój dzieciak skończył już 12 lat. Ale w tym roku chciał pojechać na obóz zimowy, w czasie ferii, do francuskiego Alpe D'Huez, z Almaturem. Ja miałam pewne obawy, bo to pierwszy zagraniczny obóz, w dodatku narciarski "freestyle" więc wiadomo - moje obawy "a jak się stłucze"?
Znajoma powiedziała, żebym nie trzymała dziecka pod kloszem, bo on się naprawdę cieszy na ten obóz i żebym była dobrej myśli ;)
To jestem - wyjeżdża za tydzień :)

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu - 4 lata 10 miesiąc temu #29881 przez wiola123
Replied by wiola123 on topic w jakim wieku na kolonie?
Ja jak jechałam pierwszy raz to miałam ok. 12 lat. Pierwszy raz był straszny, ale potem to już jeździłam i latem na kolonie i zimą na ferie. Rok w rok :) Teraz to już w ogóle można znaleźć fajne oferty dla dzieci. Szczególnie polecam robotyispolka.pl/eventy. Bardzo fajna agencja eventowa organizująca też kolonie i ferie. Jak macie w domu małego ścisłowca to jest coś idealnie dla niego ;)

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #32184 przez aok
Replied by aok on topic w jakim wieku na kolonie?
Słuchajcie, a ja polecam coś, co ostatnio znalazłem - grupowe kupowanie obozów. Coś jak grupon... Chodzi o to, że na FB jest taka aplikacja AleObozyKolonie i można ze znajomymi zarezerwować wspólnie jeden termin, wtedy organizator obozu daje po pięć dyszek zniżki na głowę plus bonusy, do kilku stówek... generalnie się opłaca i bez targowania załatwia się zniżkę. Tutaj więcej: aleobozykolonie.pl

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #32186 przez nata
Replied by nata on topic w jakim wieku na kolonie?
Ja już spaliłam się na grupowych zakupach więc nie jestem pewna czy to rozsądne ryzykować tak z wypoczynkiem dziecka. :huh:

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #32187 przez aok
Replied by aok on topic w jakim wieku na kolonie?
Nie jest to jakiś obóz wybrakowany, bądź promocyjny, tak jak towary z groupona. Wszystkie obozy organizatorów współpracujących z aplikacją są dostępne. Chodzi o to, że firmy dają zniżki kiedy wysyłamy rodzeństwo, ale już nie dają takiej zniżki gdy wysyłamy nasze dzieci + dzieci naszych znajomych etc. Jeśli grupą zarejestrujesz się w aplikacji otrzymujesz kod rabatowy - potem wystarczy go podać przy rezerwacji i masz zniżkę. Jeśli to ty namówiłaś znajomych to otrzymujesz 50zł + kolejne pięć dyszek za każdego znajomego. Znajomi mają też zniżkę. Naprawdę polecam.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #32191 przez jolka
Replied by jolka on topic w jakim wieku na kolonie?
I dzieciakom będzie raźniej jeśli będą jechały w znajomej grupie.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena