× Zajęcia dzieci

w jakim wieku na kolonie?

• Marta
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #7667 przez Marta
Replied by Marta on topic w jakim wieku na kolonie?
Niestety u rodziców w pracy jest tak, że można jechać tylko z wybranego biura podróży. Dzwoniłam do organizatora i stiwierdził, że narazie w wiekszości zgłoszeń to 15 latkowie, jednak wiem ze jezeli bede jechala to ze mna pojedzie znajoma rok mlodsza. Wiec chyba jednak sie zdecyduje. Ale dziekuje za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #7669 przez kinga
Replied by kinga on topic w jakim wieku na kolonie?
Miałam ci właśnie zasugerować, żebyś wzięła sobie koleżankę w zblizonym wieku.:woohoo: Jak będziecie we dwie to możecie olewać wszystkie małolaty.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #8357 przez disturbia
Replied by disturbia on topic w jakim wieku na kolonie?
wydaje mi się, że 9 lat to odpowiedni wiek, ja pierwszy raz wyjechałam jak miałam właśnie tyle lat, mój brat zaczął jeździć na kolonie w wieku 12 lat i teraz mając 14 nie wyobraża sobie innych wakacji niż kolonie w Dąbkach, wyjeżdża on na kolonie z Ok-tours gdzie uczy się windsurfingu, poznał tam dużo nowych ludzi, którzy podzielają jego pasję, a do tego bardzo się usamodzielnił, także kolonie [a do tego rozwijające zainteresowania dzieci] to naprawdę bardzo fajny pomysł

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #8481 przez nonszalancja
Replied by nonszalancja on topic w jakim wieku na kolonie?
disturbia napisał:

mając 14 nie wyobraża sobie innych wakacji niż kolonie w Dąbkach, wyjeżdża on na kolonie z Ok-tours gdzie uczy się windsurfingu, poznał tam dużo nowych ludzi, którzy podzielają jego pasję, a do tego bardzo się usamodzielnił, także kolonie [a do tego rozwijające zainteresowania dzieci] to naprawdę bardzo fajny pomysł

Moja bratanica też była na obozie od nich, ale tanecznym. Po każdym jej powrocie żałuję, że nie jeździłam na kolonie, chociaż nie wiem czy kiedyś była taka bogata oferta. Bardzo rozwijające wczasy dla małolatów, które na długo zapadają im w pamięć. Z tego co wiem, to można liczyć na ich kadrę, która bardzo przykłada się do opieki i organizacji czasu.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #8484 przez milena
Replied by milena on topic w jakim wieku na kolonie?
Windsurfing ... to może być coś odpowiedniego dla moich dzieci. Możecie napisać ile takii obóz/kolonie kosztują? Czy na windsurfing są jakies wymagania tj. minimalny wiek, karta pływacka itd.

Więcej
9 lata 2 tygodni temu #8504 przez milena
Replied by milena on topic w jakim wieku na kolonie?
i co ... nie wiecie???

Więcej
9 lata 2 tygodni temu #8515 przez norcia
Replied by norcia on topic w jakim wieku na kolonie?
Nie wiedzą. Wygugluj sobie "obóz windsurfingowy dzieci" i zobaczysz ile tego dostaniesz, tylko wybierać i przebierać.;)

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena