× Zajęcia dzieci

w jakim wieku na kolonie?

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #5247 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic w jakim wieku na kolonie?
Moje dziecko jest jeszcze za małe, by mu płacić ale jak nieco podrośnie to oczywiście będę go w ten sposób nagradzać za extra pracę. :)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5645 przez disturbia
Replied by disturbia on topic w jakim wieku na kolonie?
ja miałam 10 lat jak zaczęłam jeździć na kolonie, moja siostra ma 9 lat i w tym roku pojechała na swoje pierwsze kolonie z ok-tours do Dąbek, ważne jest żeby dobrać takie kolonie, z których dzieciak będzie zadowolony, moja siostra uczyła się na tym swoim wyjeździe m.in tańczyć, jak przyjechała była zachwycona i cały czas się chwaliła czego się nauczyła, także wiek 8-9 lat jest, moim zdaniem, idealny do pierwszych kolonii

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #5662 przez kinga
Replied by kinga on topic w jakim wieku na kolonie?
disturbia napisał:

...ważne jest żeby dobrać takie kolonie, z których dzieciak będzie zadowolony ...

Dokładnie tak, syn mojej siostry pojechał pierwszy raz na kolonie w wieku 8 lat, ale strasznie nie podobało mu się i w efekcie to były jego pierwsze i ostatnie kolonie, bo nigdy już nie chciał jechać drugi raz.:(

• Marta
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #7645 przez Marta
Replied by Marta on topic w jakim wieku na kolonie?
Ja mam 19 lat i dwa lata wstecz jeździłam na obozy zagraniczne. W tym roku też bym chciała ale nie wiem czy nie jestem za stara. Z drugiej strony żeby jechać sama za granicę, mnie nie stać, a tak rodzice maja dofinansowanie. Co o tym myślicie?

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #7650 przez kinga
Replied by kinga on topic w jakim wieku na kolonie?
A kto rodzicom dofinansuje? Zakład pracy? Trzeba chyba zapytać tego, kto dofinansuje czy jest jakiś wiek graniczny, do którego dofinansowują. No bo teraz jesteś niby dorosła, więc może dofinansowanie już ci się nie należy. A bez dofinansowania to chyba każdy zorganizowany wyjazd będzie droższy niż prywatny, tyle że o nic nie musisz się martwić. No i rodzice chyba spokojniejsi gdy córka będzie na jakimś grupowym wyjeździe a nie samopas.;)

• Marta
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #7655 przez Marta
Replied by Marta on topic w jakim wieku na kolonie?
Dofinansowanie bedzie na 1000%, ten oboz zagraniczny dofinansowuje zaklad pracy, ale zastanawiam sie czy nie jestem juz za stara ja wyjazd na kolonie/oboz. Boje sie ze pojade, a dookola beda osoby w wieku 14-15 lat.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #7658 przez jagoda
Replied by jagoda on topic w jakim wieku na kolonie?
Chyba są obozy dla różnych grup wiekowych.:S Ja na twoim miejscu zadzwoniłabym do organizatora i zapytała co przewiduje. Pewnie już ma jakieś zgłoszenia i wie w jakim wieku będą uczestnicy. A jeśli do zorganizowanego wyjazdu są dopłaty to ja robiłabym wszystko, żeby z tej formy skorzystać. I najwyżej poszukać innego organizatora, który przewiduje grupy młodzieżowe.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena