× Zajęcia dzieci

przedszkole - Katowice

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #39364 przez Klaczunia
przedszkole - Katowice was created by Klaczunia
Hejka mam dylemat. Chce wysłać mójego syna do przedszkola i waham się między przedszkolem Wesoła Siódemka a przedszkolem Pałacyk. Które lepsze wg was? Wasze dzieci chodzą do któejgoś z tych? co o nich sądzicie ?

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #39367 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic przedszkole - Katowice
mój syn chodzi do Wesołych Siódemek i zarówno ja jak i on jesteśmy zadowoleni. większość mam również bardzo sobie chwali to przedszkole

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #40310 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic przedszkole - Katowice
Moje w tym roku kończy Wesołe Siódemki i zarówno ja oraz mój synek jesteśmy bardzo zadowoleni.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #45000 przez Minejia
Replied by Minejia on topic przedszkole - Katowice
Ja jestem z Tych i moje dziecko chodzi do bajkolandia-przedszkole.pl z czego jestem bardzo zadowolony. Słyszałem dobre opinie na temat Wesołej Siódemki, ale trudno mi polecić, bo osobiście nie testowałem.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu - 2 lata 10 miesiąc temu #55753 przez Aligru
Replied by Aligru on topic przedszkole - Katowice
U mnie z rekrutacją do przedszkola we Wrocławiu jest jakaś masakra. Już teraz musze zacząć: [...]. Boje się, że nigdzie się nie dostaniemy a na prywatne mnie nie stać :(

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu - 2 lata 8 miesiąc temu #56262 przez bwuckert
Replied by bwuckert on topic przedszkole - Katowice
Ja nie miałam problemu, aby zapisać dziecko do przedszkola z tym, że nie jest to publiczna placówka. Postanowiłam wybrać dla swojej pociechy niepubliczne przedszkole w Warszawie . Obecnie jestem zadowolona z usług.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena