× Zajęcia dzieci

bajki- jakie?

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu - 6 lata 6 miesiąc temu #39348 przez celinka
bajki- jakie? was created by celinka
Jakie bajki puszczacie swoim przedszkolakom? Wolicie te bajki z dzieciństwa czy te na czasie? Moje dzieciaczki to ogólnie lubią to i to ale ja staram się jak mogę to puszczam im te trochę starsze bajki są ładniejsze i pouczające:) Teraz czekamy na święta bo ma być w tv Piękna i bestia puls2.pl/filmy/piekna-i-bestia-0 Jak byłam dzieckiem była to moja ulubiona bajka a teraz będę mogła obejrzeć ją razem z dziećmi:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #40263 przez zainteresowana
Replied by zainteresowana on topic bajki- jakie?
Ja jestem zwolenniczką czytania bajek dzieciom, a nie ogllądania, więc mam całą masę nowych książeczek. Teraz do kolekcji dołączyły Zabawki na wakacjach, które czytamy na dobranoc praktycznie codziennie tylkorelaks.pl/411-zabawki-na-wakacjach-9788379003068.html

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu #40309 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic bajki- jakie?
Jak bajki to jedynie te wybrane przeze mnie-przeważnie w ciągu dnia żadnych nie ogląda ale do kolacji jak najbardziej coś z tv lub po prostu starsze z płyt dvd.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #41379 przez Milka
Replied by Milka on topic bajki- jakie?
Stare bajki są niestety już nie na czasie, i wbrew pozorom, wcale nie podobają się dzieciakom. Wolą te nowsze kreskówki;)

Więcej
6 lata 2 tygodni temu #42156 przez celinka
Replied by celinka on topic bajki- jakie?

Milka napisał: Stare bajki są niestety już nie na czasie, i wbrew pozorom, wcale nie podobają się dzieciakom. Wolą te nowsze kreskówki;)

To zależy jeszcze które bajki :) U nas dzieci maja kilka tych starych co chętnie je oglądają no ale te nowe widać ze ich wciągają:) Ostatnio dzieci na okrągło tez by oglądały Niech żyje król Julian:) wasze też to lubią?

Więcej
6 lata 1 tydzień temu #42207 przez Ryfoleas
Replied by Ryfoleas on topic bajki- jakie?
Moje też szaleją za Julianem :) ale i starsze bajki, np. Disneya, obejrzą od czasu do czasu. Zauważyłam jednak że te najstarsze baśnie zupełnie im nie podchodzą, np. Bambi bardzo je nudzi.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #42646 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic bajki- jakie?
Mojej córce spodobał się ostatnio serial na Pulsie 2 "Krudowie: U zarania dziejów" . Animacja opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców – Eep, Graga, Thunka, Uggi, Sandy i Babcii, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody w poszukiwaniu nowych przyjaciół i niesamowitych stworzeń :-) Fajna bajka dla całej rodziny. Tylko później moja mała zadaje straszne dużo pytań - skąd się wszystko wzięło na świecie :D

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena