× Zajęcia dzieci

Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #36704 przez Alicja
Replied by Alicja on topic Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?
Zblizają się urodziny mojego malucha i zrobiłam mu prezent kupując właśnie fajny komplet drewnianych zabawek, zamówienie zrobiłam w tym sklepie megaurwis.pl/zabawki-c509.html mam nadzieje, że do czwartku zabawki dojdą bo właśnie wtedy są urodzinki malca :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #36724 przez omega
Replied by omega on topic Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?
Ja również uważam, że drewniane zabawki są bardzo ładne i co więcej bezpieczne. Dziecko może budować z klocków drewnianych lub trafiać nimi do otworów. Rozwijają manualnie i pomagają ćwiczyć chwyt u małych dzieci. W dodatku nie mają ostrych krawędzi.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #36725 przez ninka87
Replied by ninka87 on topic Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?
@Alicja mam nadzieje, że zabawki dojdą i urodzinki będą udane! :) Też chyba rozejże się za jakimiś zabawkami z drewna.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #36741 przez Alicja
Replied by Alicja on topic Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?

ninka87 napisał: @Alicja mam nadzieje, że zabawki dojdą i urodzinki będą udane! :) Też chyba rozejże się za jakimiś zabawkami z drewna.

Kurier z paczką był już wczoraj, więc urodzinki będą udane :) Ciekawi mnie jaką mine zrobi maluch jak dostanie prezent :)

Więcej
7 lata 2 tygodni temu #38291 przez celinka
Replied by celinka on topic Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?
My też mamy drewniane myślę że to dobry pomysł mój synek bardzo lubi się nimi bawić.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #39716 przez Madzia
Replied by Madzia on topic Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?
Hej uważam, ze jak najbardziej zabawki drewniane sa kreatywne i pozwalają sie rozwijać. Ja ostatni zakupiłam fajne klocki na stronie dladzieciaczka.pl/ Serdecznie polecam.

Więcej
6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #42337 przez katerose
Replied by katerose on topic Czy zabawki drewniane to dobry pomysł?
Wg mnie właśnie drewniane klocki myje się dużo prościej :) My mamy i plastikowe i drewniane i jednak drewniane wygrywają. Córa też uwielbia drewniane układanki - dopasowywanie kształtów. Jak tylko zobaczyłam że jej wychodzi pierwsza zaczęłam szukać następnych, bo myślałam, że może robi to na pamięć, ale faktycznie już potrafi. Ma już ptaki, ryby i kwiaty. Następne do zamówienia są pojazdy i zwierzątka ze strony fokastara.pl/ukladanka-drewniana.html a jak troszkę podrośnie i jej się nie znudzi to zamówimy alfabet ;)

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena