× Zajęcia dzieci

Zabawki do ogrodu

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #35117 przez shine
Zabawki do ogrodu was created by shine
Hej, jakie zabawki "ogrodowe" polecacie? Chcę zainwestować w tym roku w coś "większego" - placyk zabaw (czy te z tworzywa są bezpieczne? Chodzi mi o coś w tym stylu: http://www.toysrus.pl/toys/browse/zabawki-na-zewn-trz-sport/zabawki-ogrodowe-i-pla-owe/stoliki-i-place-zabaw/_/N-102816 - wyglądają bomba ale obawiam się o solidność), a może trampolinka albo samochód akumulatorowy? A rzucicie jeszcze jakimś pomysłem? Co u Was sie sprawdziło?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #35120 przez jamaja
Replied by jamaja on topic Zabawki do ogrodu
Optuję za trampoliną i do ogrodu taką większą na kilkoro dzieci a nie małą pokojową. Świetna zabawa a skakanie wychodzi na zdrowie.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #35150 przez shine
Replied by shine on topic Zabawki do ogrodu
Czy dla czterolatka taka większa trampolina będzie ok? I jeszcze pytanko jak przechowuje się taki sprzęt zimą - bo rozumiem że trzeba ją składać i chronić przed wilgocią?

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #35151 przez jamaja
Oczywiście, że tak. Nawet lepsza taka większa, bo ma zabezpieczenie i wiadomo że dzieciak z niej nie spadnie. No i na większej możesz sama poskakać z dzieckiem. :) Fajna zabawa i dodatkowo wzmacnia kości. Moja kuzynka taką ma i ciągle w użytkowaniu, bo skaczą nie tylko jej dzieci (3 i 5 lat) ale i towarzystwo z sąsiedztwa.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #35152 przez jamaja
A co do przechowywania w zimie to u kuzynki zdejmowany jest tylko materiał a sama konstrukcja zostaje na zimę w ogrodzie. Ma już ją chyba z 5 lat i jak na razie to nie widać korozji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #35157 przez Sonia
Replied by Sonia on topic Zabawki do ogrodu
Fajna rzecz taka trampolina. I ponadczasowa, skakać może zarówno kilkulatek jak i nastolatek i rodzic. Ja bym jeszcze zainwestowała w coś do wspinania no i huśtawki oczywiście.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #36512 przez ninka87
Replied by ninka87 on topic Zabawki do ogrodu
Hej, my szukając zabawek dla naszego słodziaka trafiliśmy na stronkę megaurwis.pl/zabawki-c509.html i to co tam kupiliśmy sprawdza się nam w 100% zarówno w domu jak i w ogrodzie. Ale po tym co czytam chyba musimy skusić się na trampolinę, szczególnie że Szymuś ma już 3 latka i energia go rozpiera :)

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena