× Zajęcia dzieci

W jakim wieku laptop?

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #31202 przez gosiaczek
W jakim wieku laptop? was created by gosiaczek
Syn ma 11 lat i chce nowego laptopa, bo koledzy ze szkoły już mają i im się przydaje nawet do nauki, wymieniają się płytami itd. Myślicie, że to dobry pomysł?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #31205 przez kinga
Replied by kinga on topic W jakim wieku laptop?
Dzieciaki zawsze mówią, że komputer/laptop czy tablet potrzebny jest im do nauki a zawsze kończy się na graniu. :laugh:
Ale jeśli junior zasłużył to możesz mu kupić z jakiejś okazji. Tylko nie łudź się, że sprzęt będzie mu potrzebny do pisania wypracowań, chyba że do ściągania treści i kopiowania. ;)

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #31208 przez blondynka
Replied by blondynka on topic W jakim wieku laptop?
Moje dzieci w tym wieku korzystały z domowego komputera stacjonarnego. Wg mnie pozwala to na większą kontrolę co one robią w sieci i ile czasu spędzają przed komputerem. A z laptopem na kolanach nigdy nie wiadomo nad czym dzieciak aktualnie "pracuje".

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #31210 przez gosiaczek
Replied by gosiaczek on topic W jakim wieku laptop?
Zgadzam się, ale stacjonarny zajmuje sporo miejsca i jest droższy. Laptop to taki bardziej gadżet, ale przydatny. Dziewczyny, znacie się może na tym gdzie i jaki sprzęt najlepiej kupić? Czy raczej na co zwracać uwagę? Jakieś specjalne parametry dla syna w tym wieku nie będą miały pewnie znaczenia, prawda?

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #31219 przez halina
Replied by halina on topic W jakim wieku laptop?
Dzisiejsze laptopy są produkowane tylko na 3-4 lata użytkowania. Lepiej więc zwracać uwagę na cenę. Syn może będzie ci mówił, że laptop musi mieć wydajną kartę graficzną i procesor, bo to jest potrzebne do wymagających gier. Ale czy kupujesz laptopa po to, by małolat tracił dziennie godziny na graniu?

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #31221 przez gosiaczek
Replied by gosiaczek on topic W jakim wieku laptop?
Nie, na pewno nie będzie mógł spędzać pół dnia na graniu:) Czyli wg ciebie wybrać laptopa w niższej cenie, bo i tak się psuje? Szperałam trochę w Internecie i w Media Markt znalazłam taki za 1799 zł. Wiem, że przez Internet można zamówić taniej, ale jednak to nie to samo, co namacalnie obejrzeć sprzęt, co o tym sądzicie? To dobra cena?

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #31227 przez halina
Replied by halina on topic W jakim wieku laptop?
To przyzwoita cena, ale zależy jeszcze od tego co to za laptop. Za lepsze marki oczywiście płacisz więcej ale to nie oznacza, że więcej dostajesz. A co do kupowania w sieci to ja często oglądam produkt w stacjonarce, pytam o opinię sprzedawcy a potem i tak zamawiam przez neta w niższej cenie.I podobno coraz więcej ludzi tak robi.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena