× Zajęcia dzieci

Szkoła językowa

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31289 przez wiola123
Replied by wiola123 on topic Szkoła językowa
Bardzo dobrą szkołą językową jest Moose. Zatrudnia ponad 100 lektorów, którzy działają w 86 miastach. Dojeżdżają do uczniów i starają się jak najlepiej nauczyć w wybranym zakresie. Pomogą Wam przygotować się do egzaminów, bądź skutecznej konwersacji - wedle potrzeb :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #34238 przez omega
Replied by omega on topic Szkoła językowa
Sądzę, że pomysł ze szkołą językowa jest bardzo dobry. Tym bardziej, że lubi angielski ;) Na pewno prędzej czy później to zaowocuje ;) Moja córa chodzi pierwszy rok na takie zajęcia i jest zachwycona. Teraz męczy mnie o obóz językowy z berlitz.pl/pl/kursy_dla_dzieci_i_mlodziezy/obozy_jezykowe_dla_dzieci_i_mlodziezy/ i pewnie pojedzie na niego. Wolę dać jej pieniądze na naukę niż gdyby miała je przetrwonić w sklepie z ciuchami. Wiem, że nie ma co tak tego porównywać, ale znam osoby, które tak właśnie robią ;(

Więcej
7 lata 19 godzin temu #36573 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic Szkoła językowa
Zawsze to powtarzam, że odpowiedni nauczyciel jest w stanie przekonać ucznia do przedmiotu nawet jeśli ten nie cierpi np. angielskiego. Mój bratanek chodzi już drugi rok do aj edu Akademia Językowa i widać, że sprawia mu frajdę nauka w tej szkole, a w swojej podstawówce to miał alergię na angielski...

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #43798 przez nala1
Replied by nala1 on topic Szkoła językowa
Ja zapisałam swoją córkę na Edun w wieku 15 lat i bardzo jest zadowolona ze swoich postępów. bardzo się zdziwiłam że się zgodziła na korepetycje, ponieważ spodziewałam się czegoś raczej w rodzaju buntu nastolatki, a tu proszę, taka pozytywna niespodzianka :D

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu #44551 przez elabarbara
Replied by elabarbara on topic Szkoła językowa
Witam. Również polecam Edun. Możesz wybrać odpowiedni przedmiot dla dziecka np Język angielski w edun.pl/oddzial-zamosc. Pracują tam świetni fachowcy z dużym doświadczeniem. Zajęcia dają niesamowite efekty i prowadzone są w miłej i motywującej atmosferze.Dzięki sposobem nauczania nauka stanie się zabawą i przyjemnością.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45037 przez alina12
Replied by alina12 on topic Szkoła językowa
Mimo wszystko najlepsze są lekcje indywidualne, oczywiście z dobrym lektorem. Podąża on za dzieckiem i w jego tempie wprowadza kolejne partie materiału.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45041 przez halina
Replied by halina on topic Szkoła językowa
Wg mnie lepsze są małe grupy, gdzie dobry nauczyciel może aktywować uczniów do dyskusji między sobą i tym samym ćwiczenia praktycznego języka.

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena