× Zajęcia dzieci

Czytanie książek, czy to już przeżytek?

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #27349 przez Sajka
Czytałam dzieciom książeczki, opowiadałam bajki i co ? One niedługo do szkoły pójdą z tabletem a w domu na półkach będą leżały czytniki książek. czy regał z książkami to już domowe muzeum?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #27352 przez volare
Replied by volare on topic Czytanie książek, czy to już przeżytek?
Takie czasy, że książka nie ma już wzięcia.
Ja też dużo czytałam dzieciom ale wtedy jeszcze nie było tabletów i czytników książek.
U mnie na półce stoją książki, jakoś nie mam sumienia wyrzucać ich do piwnicy, po prostu mi szkoda ale moje dzieci nadal czytają.
Czasem z czytnika ale często biorą też książkę do ręki.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #27355 przez kinga
U mnie też w użyciu i papierowe i na czytniku. Ale musze przyznać, że rzadko już zdarza mi się kupowac książki papierowe, preferuję na czytnik bo i łatwiejszy zakup i częściej promocje, no i cała biblioteka w ręce. I moim zdaniem juz niedługo papierowe książki będą tylko dla bibliofilów. Jak wejdą elektroniczne podręczniki to będzie to kres tradycyjnych księgarń i papierowych książek i domowych bibliotek. Niestety.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #27358 przez telinka
Replied by telinka on topic Czytanie książek, czy to już przeżytek?
Ja niestety też źle wróżę papierowym książkom. I to już szybko jak wyrośnie nowe pokolenie uczące się z e-podręczników. Przecież takie dzieciaki, a potem dorośli, nie sięgną już po papierową książkę.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27501 przez emilly
Replied by emilly on topic Czytanie książek, czy to już przeżytek?
Ja zdecydowanie wolę szelest papieru i chyba nigdy nie zrezygnuję z papierowych książek. No i pozostają biblioteki, póki beędą dobrze zaopatrzone to i papierowe czytelnictwo nie skończy się. Tak myślę.

• asia88
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • kocham podróże i naukę języków obcych
Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27547 przez asia88
Replied by asia88 on topic Czytanie książek, czy to już przeżytek?
Ja tez preferuję książki papierowe, jakoś trudno mi się przyzwyczaić do elektronicznych. Ale to tylko kwestia czasu kiedy te drugie całkowicie wyprą papier. Zresztą to nieważne, ważne by w ogóle czytać.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #27552 przez kinga
No właśnie, ważne, by w ogóle czytać. Choć szkoda papieru, ale z drugiej strony, kiedyś był pergamin i czy ktoś dziś go żałuje?

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena