× Zajęcia dzieci

tablet dla dziecka

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45035 przez alina12
Replied by alina12 on topic tablet dla dziecka
Również uważam, że dobre etui to podstawa - dzięki niemu tablet dłużej dziecku posłuży. Teraz jest taki wybór, że maluch może samodzielnie zdecydować, czy chce np. czerwony czy w jakieś wzorki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #45706 przez Ajlar
Replied by Ajlar on topic tablet dla dziecka
Jesli chodzi o gry na tableta - to trafilam na fajna - rozwijajaca i naprawde ciekawa - do pobrania za darmo z Google Play: play.google.com/store/apps/details?id=com.dracnes.slownauczta
Ukladamy z literek, ktore mamy na talerzy - wyrazy. Na poczatku jest proste, ale z kolejnymi poziomami - coraz trudniej. Gra pozwala na poznawanie literek, pisowni oraz nowych wyrazow. Super mozna sie bawic z dziecmi. Lubie takie edukacyjne gry.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45707 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic tablet dla dziecka
Moim zdaniem przeważnie to gry. U nas dziadkowie wpadli na pomysł kupienia tableta dla córki, ale wybiliśmy im ten pomysł z głowy bo wiem jakby było. Kupili za to kilka ubranek z psoty.com i gry planszowe. to chociaż się przyda, ja zdecydowanie jestem fanką takich prezentów

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45709 przez blondynka
Replied by blondynka on topic tablet dla dziecka
I myślisz, że kolejny zestaw ubranek będzie lepszy od tabletu?

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45714 przez Kamila
Replied by Kamila on topic tablet dla dziecka
Tablet wcale nie musi być złym wyborem. Istnieje masa edukacyjnych gier, które mogą pomóc dziecku poznać nowe słowa, czy nauczyć się matematyki. Jeśli rodzice posiadają choć trochę rozsądku, to bez problemu będą widzieli, jak dużo dziecko może przed takim tabletem spędzać czasu. Wszystko jest dla ludzi, jeśli tylko zna się odpowiedni umiar.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #45725 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic tablet dla dziecka
Dobrze to ujęłaś Kamilo. Umiar i jeszcze dodałabym, że tabletem nie można zastąpić rozmowy z dzieckiem. A często widzę jak rodzice rówieśników mojego juniora wręczają dziecku tablet czy komórkę, żeby mieć po prostu spokój.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #54139 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic tablet dla dziecka
A co myślicie o tablecie dla rocznego dziecka? Dosyć często spotykam mamy z takim dzieckiem w wózku, które dają mu tablet, by nie nudziło się na spacerze. A ostatnio na przystanku autobusowym taki dzieciak cały czas bawił się tabletem aż coś go zdenerwowało i z furią rzucił go akurat pod nadjeżdżający autobus. ;)

Moderatorzy: asjanorcia
Zasilane przez Forum Kunena